Шкільний табір: територія розваг та оздоровлення

Квести, екскурсії і багато ігор. Літо перетворює школу на територію сміху та веселощів. Учителі теж змінюються до невпізнання і замість складних завдань пропонують розважатися, не шкодуючи сил.

Плавання, караоке та англійська

Різноманітні гуртки, екскурсії та оздоровлення – програма шкільного табору «Калинонька», що розпочав роботу при НВК «Гімназія «Перспектива» ім. В. Мономаха», дуже насичена.

За словами начальника табору Тетяни Чуловської, діти за 14 днів зможуть не тільки відпочити, а й оздоровитися: «У нас діє низка гуртків. Діти зможуть плести з бісеру, співати в караоке, танцювати. Старші вихованці відвідуватимуть басейн».

Працюватиме табір до 16 червня включно.

З року в рік пришкільні табори набирають дедалі більшої популярності. Нині у «Калиноньці» діє 8 загонів, які відвідують понад 200 учнів молодшої школи.

Старшокласники теж не сидять без діла. Хтось допомагає вожатим, а хтось – відвідує мовний табір, де спілкуються виключно англійською.

Вартість одного дня у пришкільному таборі становить лише 24 грн 60 коп. Для дітей-сиріт, інвалідів або чий батько є учасником АТО, оздоровлення безкоштовне. За дітей із багатодітних родин батьки сплачують лише 30% вартості, відмінникам та переможцям олімпіад надається 50% знижка.

Ліниві вареники і гуляш

Меню у пришкільному таборі розробляється щодня. Годують малечу, за словами Тетяни Чуловської, смачним і корисним: сніданок, другий сніданок та обід, усе розраховано чітко за нормами. Проте, окрім смачних лінивих вареників, супу та гуляшу, малечі найбільше сподобалось морозиво, яким частували на відкритті табору.

Літо – це відпочинок і уроки

Загін «Дружній» — це понад 20 маленьких непосидючих учнів. Найбільше їм смакує морозиво «Світлофор» і трохи ванільне, а гратися люблять у квача та хованки. Літо, розповіли вихованці 2-В і 1-Е, — це відпочинок та уроки.

«Все одно треба приклади розв’язувати і тексти переписувати, щоб до осені не забути», — пояснили малюки.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

У РАЙОНІ — 20 ПРИШКІЛЬНИХ ТА 10 МОВНИХ ТАБОРІВ

Цього літа для відпочинку дітей у загальноосвітніх навчальних закладах організовано роботу 20 пришкільних таборів з денним перебуванням та 10 мовних таборів, в яких діти зможуть розвивати свої вмінні та навички в опануванні  англійської, німецької та французької мов.

У пришкільних таборах відпочивають, в основному, учні початкової школи, а в мовних – 5-8 класів. Середня вартість харчування на одну дитину в день становить 24 грн. Кошти на харчування дітей (360 тис. грн) виділено з районного бюджету. Батьківські кошти залучаються лише для проведення екскурсій за межами району.

Програми та режим літнього табору кожен заклад розробляє сам. Проте всі вони спрямовані на всебічний розвиток дитини та пропагування здорового способу життя.

За інф. відділу освіти Бориспільської РДА

 

Share Button