На Княжицькому озері заборонять риболовлю

Як повідомив перший заступник міського голови Микола Корнійчук, на засідання виконавчого комітету планують винести питання патрулювання Княжицького озера, а також прийняти розпорядження про заборону риболовлі, використання моторних плавзасобів, миття та обслуговування транспортних засобів, облаштування сміттєзвалищ, зливання рідких відходів та відведення господарських стоків. Також необхідно встановити на озері відповідні знаки, а порушників притягувати до відповідальності.

Борги за газ

КПТМ «Бориспільтепломережа» продовжує роботи з підготовки до наступного опалювального сезону 2017-2018 рр. Але спочатку необхідно розрахуватися з боргами за минулий. Так, М. Корнійчук зауважив, що борг КП за спожитий газ – 94,5 млн грн, підприємство сплатило 82,3 млн грн, або 87%. За транспортування газу борг ПАТ «Київоблгазу» становить 10,4 млн грн, сплачено 8 млн, або 87%; ПАТ «Укртрансгаз» надало місту послуг на 3 млн 52 тис. грн, сплачено 2 млн 39 тис. грн, або 72%. Ситуацію могла б врятувати субсидія у розмірі 10,5 млн грн, на яку чекає підприємство, аби була змога погасити борг за природний газ, або частково за його транспортування. У травні на розподільчі рахунки «Бориспільтепломережі» надійшло близько 3 млн грн, з них близько 14% залишається на діяльність самого підприємства, інші кошти автоматично перераховуються за використаний газ. З цих 14% підприємство виплачує заробітну платню працівникам та готується до наступного опалювального сезону.

У дитячих садках буде тепло

Тривають проектні роботи з капітального ремонту мереж, що заплановані на поточний рік. Так, до 1 жовтня має завершитися модернізація теплових мереж біля двох дитячих садків: ДНЗ № 1 та ДНЗ «Веселка».

Рекордна кількість поривів та боржників

За інформацією М. Корнійчука, працівниками КП ВКГ «Бориспільводоканал» минулого тижня ліквідовано рекордну кількість аварій водопровідних мереж будинків на вулицях Київський Шлях, 47, Глібова, 4, Потапенка, 25, Січнева, 48, Ясна, 8. Також підприємство відреагувало на 31 виклик містян з приводу заторів каналізації. Окрім того, встановлено нові люки на вулицях Кошового, Ботанічна, Глибоцька, Адмірала Ушакова, Лисенка та ін.

Підприємство продовжує боротьбу із злісними боржниками. Так, було відключено від водопостачання житлові комплекси «Вишиванка» по вул. Бежівка (борг становить 102,2 тис. грн) та «Таунхаус» по вул. Комсомольська.

Водночас проводився монтаж мереж водовідведення, каналізації – на вул. Європейській прокладено 114 м трубопроводу діаметром 200 мм, на вул. Боженка змонтовано 7 колодязів.

М. Корнійчук наголосив, що проплата населення водоканалу за надані послуги станом на 24 травня становить 82,5%.

Висаджують квіти, освітлюють вулиці

Працівники КП «ВУКГ» висадили розсаду квітів у кількості 11677 шт. на площі 376 кв. м. Також проводились роботи з освітлення – замінено 39 ламп вуличного освітлення. Для економії планують закупити тризонні електролічильники.

Надія КРИВОЛЬЧЕНКО, «ТС»

Share Button