ОЗЕЛЕНЕННЯ ТА ВПОРЯДКУВАННЯ

Підбито підсумки проведення двомісячника весняного благоустрою, що тривав з 13 березня по 13 травня. Начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА Наталія Паніна повідомила, що сільськими радами ліквідовано 130 стихійних сміттєзвалищ, висаджено 3205 дерев і кущів, впорядковано 5650,00 кв. м комунальних доріг та придорожніх територій. У рамках заходів відбулись акції «Посади своє дерево»,  «Зробимо Україну чистою», «Чистий четвер», «Дерево миру».

До заходів з благоустрою долучилися педагоги. Відділом освіти відремонтовано або частково замінено огорожі  в ОНЗ «Вороньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» (40 м), Гірській ЗОШ (5 м), Головурівській ЗОШ (200 м), Дударківській ЗОШ (150 м), Кучаківській ЗОШ (20 м), Сеньківській ЗОШ (100 м), Сошниківській ЗОШ (50 м), Щасливському НВК (400 м). Біля кожного навчального закладу впорядковано квітники, клумби, газони. Проведено заходи з благоустрою на територіях районної лікарні та дільничних лікарень у селах Рогозів, Вишеньки, Любарці, Щасливе, Старе.

СМІТТЄЗВАЛИЩА: ГЛОБАЛЬНО

Глобальною проблемою для району залишається наявність сміттєзвалищ поза межами населених пунктів. Їх в районі близько 100. Найбільші знаходяться на території Глибоцької,  Вишеньківської,  Гнідинської ( поза межами населеного пункту) сільських рад, переважно у лісосмугах та придорожніх територіях.

За словами Н. Паніної, керівництву Бориспільського відділу поліції  письмово доручено посилити контроль щодо виявлення порушників благоустрою. За зверненням адміністрації правоохоронці склали адмінпротокол про порушення  ТОВ «Екосервіс» законодавства у сфері охорони навколишнього середовища. Пізніше документ було розглянуто на засіданні адмінкомісії Глибоцької сільської ради.

РЕМОНТУВАТИМУТЬ ДОРОГИ

За результатами роботи виїзної комісії за участі  Бориспільського відділу поліції, відділу технічного контролю Служби Автомобільних доріг в Київській області та ПрАТ «Коммунтранс» було визначено 9 млн квадратних метрів на 35-ти напрямках доріг, що потребують негайного ямкового ремонту, заміни та встановлення дорожніх знаків, поновлення розмітки. Ремонтні роботи розпочнуться у червні і триватимуть до жовтня.

За інф. прес-служби Бориспільської РДА

Share Button