ШКОЛУ-КРАСУНЮ У СОФІЇВСЬКІЙ БОРЩАГІВЦІ ВІДКРИВАВ ДМИТРО РАЗУМКОВ, серед почесних гостей – Володимир Шалімов

1 вересня голова Верховної Ради України Дмитро Разумков та голова парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак узяли участь у відкритті реконструйованого Софіївсько-Борщагівського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Серед почесних гостей – генпідрядник будівництва – голова правління ПрАТ «Агробудмеханізація» Володимир Шалімов.

«День знань — дуже зворушливе свято. Сьогодні 435 маленьких українців у цій школі йдуть до першого класу. Я бажаю кожному пройти цей шлях успішно, щоб ваші рідні завжди пишалися вами та раділи вашим досягненням, яких, я переконаний, буде безліч. Нехай у ваших серцях завжди буде сонячна погода, яка допомагатиме рухатися вперед, а ми — батьки, вчителі, держава — будемо допомагати та підтримувати», — зазначив Д. Разумков, звертаючись до наймолодших учнів.

ДОВІДКОВО

Софіївсько-Борщагівська середня школа була заснована у 1984 році. Нинішній статус та назву вона отримала 2007 року. У 2020-му було здійснено реконструкцію з прибудовою приміщень. Загальна вартість будівництва — 230 мільйонів гривень, із них: 60 мільйонів гривень — субвенція з районного бюджету і 170 мільйонів — кошти місцевого бюджету. Станом на 1 вересня 2020 року в закладі навчаються 2500 учнів, які розподілені в 66 класів.

Share Button