Понад 11 тонн рибальського краму на суму близько 1,9 млн грн вилучила Київська митниця через «мухлювання» з інвойсами

Київською митницею виявлено спробу заниження на понад 23 тисяч доларів вартості імпортованого з Китаю товару.

Рибальський реманент: снасті, волосінь, рукавички і гачки, та настінні годинники надійшли на адресу бориспільського підприємства та були заявлені до митного оформлення в Київській митниці.

Під час проведення митного огляду оперативниками митниці було встановлено, що до митного оформлення декларантом надано один інвойс, а безпосередньо при митному огляді було надано зовсім інший. Різняться вони вартістю товару. Так, в документі, наданому для митного оформлення, вартість товару зазначена 45 тисяч доларів, а в інвойсі, пізніше пред’явленому при проведенні митного огляду вантажу – вже 68 тисяч доларів. На останньому документі є й відмітки прикордонної митниці про перетин кордону при в’їзді в Україну.

В своїх поясненнях керівник підприємства не приховувала, що їй відомо про існування інвойсу на товар вартістю 68 тис. доларів.

Таким чином, українське підприємство намагалось ввезти в Україну рибальський реманент та годинники із заниженням митної вартості на третину від дійсної – на 23 тисяч доларів.

За вчинене правопорушення передбачена відповідальність за ст.483 Митного кодексу України, а це штраф у розмірі 100 відсотків вартості предметів правопорушення та їх конфіскація.

Складено протокол. Товар вартістю близько 1,9 млн грн вилучено до рішення суду.

Пресслужба Київської митниці Держмитслужби

Share Button