Перемоги й інвестиції: Дударківську об’їзну за понад 26 млн грн офіційно відкрито

Дударківську об’їзну, яка обійшлася бюджету у понад 26 млн грн, офіційно відкрито. Її довжина – 1,7 км. У міській раді наголошують, що ця дорога слугуватиме розвитку промисловості, а значить – і розвитку громади.

Відкривали і «тестували» нову об’їзну міський голова Анатолій Федорчук разом зі своїми заступниками, а також депутати міської ради. Проїхавшись дорогою, роботами залишились задоволені.

«Це чергова маленька перемога, адже ця дорога – Дударківський напрямок – далася найважче. Останні три роки ми проводили величезну роботу, щоб її передали нам, адже це територія району. Чому вона для нас дуже важлива? Нещодавно я був в УМБ-17 і там люди скаржилися, що величезний транспорт іде біля ЗОШ № 7, біля житлових будинків. Ця дорога дозволить розвантажити мікрорайон від вантажівок. Люди зможуть спокійно відпочивати у нічний час і не переживати за власне житло», – наголосив А. Федорчук.

Що ж стосується коштів, то на будівництво об’їзної виділили 32,8 млн грн, а освоїли 26,3 млн грн. За словами міського голови, зекономити 6,5 млн грн вдалося завдяки вдало проведеному тендеру, який дістався ПрАТ «ШБУ-50».

ДУМКА

Голова комісії з питань інвестицій Бориспільської міської ради Володимир Шалімов про Дударківську дорогу:

«ЦЕ ВНЕСОК У ЗАЛУЧЕННЯ ПРОМИСЛОВОСТІ»

«Ця дорога – великий вклад у ту роботу, яку виконували останні 5 років із міським головою, – залучення інвестицій та промисловості у наше місто. Наша мета, щоб Бориспіль був самодостатнім містом, яке мого б без дотацій себе забезпечити. Ця дорога значно покращить логістику. Скажу чесно, коли вирішувалось питання будівництва заводу «Костал» – постало питання: чи буде ця дорога, адже їм потрібна логістика. Це важливо для інвестора. І я певен, що за 5-6 років на цих землях з’являться інвестори, а значить – потужна промислова зона».

Інф. «ТС»

Share Button