ОБ’ЄДНУЮЧИ СЛАВЕТНІ ПОКОЛІННЯ

Напередодні свята Перемоги в актовій залі міської ради продовжували традицію – об’єднувати напередодні Дня Перемоги героїв різних поколінь, які вибороли для нас право на життя, право на незалежність. Це ветерани Другої світової війни, воїни-афганці, учасники антитерористичної операції. З вітальним словом до присутніх звернулися міський голова Анатолій Федорчук та голова Бориспільської міської організації ветеранів України Анатолій Пасічний.

Започаткована минулого року відзнака «Почесний ветеран міста Борисполя» і цьогоріч знайшла своїх героїв. Це почесне звання, нагрудний знак та грошову винагороду в 1000 грн отримали член президії міської організації ветеранів України, голова міської жіночої ради Віра Шульга, голова Бориспільської міської організації ветеранів України Анатолій Пасічний та його заступник Валентин Ковач.

За мужність, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, участь у патріотичному вихованні молодого покоління, з нагоди Дня пам’яті та примирення та 72-ої річниці Перемоги у Другій світовій війні найактивніших ветеранів відзначено подяками та почесними грамотами.

Подарунком для всіх і кожного стала літературно-музична композиція «Всевладна любов» від літературно-музичного салону Наталії Осипенко та показ нових колекцій одягу від зразкового театру мод «Ладушки» при БДЮТ «Дивоцвіт».

Інф. «ТС»

Share Button