Щоб убезпечити лікарів: Громадський діяч подарував Бориспільській лікарні дезінфікуючу рамку

У четвер, 9 липня, на вході до «Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування» встановили новітню дезінфікуючу рамку. Такий подарунок медичному закладу зробив громадський діяч Олександр Грощенко з метою знизити ризик поширення коронавірусної інфекції між лікарями та пацієнтами. Вартість рамки становить 18 тисяч гривень.

«Сьогодні ми зробили найменше для Бориспільської лікарні – передали дезінфікуючу рамку, яка сертифікована в Україні, щоб люди могли перед входом в лікарню захистити наших лікарів. Кожного відвідувача, який переступить поріг медичного закладу, продезінфікують», – наголосив громадський діяч.

Олександр Грощенко розповів, що цей подарунок – акція подяки бориспільським лікарям, які свого часу підняли його на ноги: «Я проживаю у Борисполі і неодноразово звертався за допомогою до районної лікарні. Колись лікарі травматологічного відділення поставили мене на ноги після отриманої травми при падінні з висоти. Я пролежав тут понад півтора місяця. Тому ця дезінфікуюча рамка – акт вдячності нашим медикам».

Механізм роботи рамки надзвичайно простий: треба стати на спеціальний килимок, натиснути відповідну кнопку і впродовж п’яти секунд через рамку подається дезінфектор, що допомагає знезаразити одяг медиків та пацієнтів. Конструкція також містить бак для відповідної дезінфікуючої рідини і компресор, який розпилює її під тиском.

Аби дезінфікуюча рамка могла прослужити медикам довше, благодійник пообіцяв найближчим часом додатково привезти ще 20 ємностей дезінфікуючої рідини та спеціальні килимки.

«Це не одноразова благодійна акція. Ми і надалі систематично допомагатимемо нашій лікарні», – підкреслив О. Грощенко.

Пацієнти та медики, які встигли випробувати дію рамки, вже оцінили подарунок та наголосили, що такі заходи захисту вкрай необхідні лікарні у період пандемії.

«Я вдячний пану Олександру, що він зберіг почуття вдячності, пронісши його через роки. Він розуміє, що медики роблять свою благородну і дуже важливу справу. Встановлення такої рамки в умовах пандемії – це великий плюс. А наскільки вона буде ефективною – покаже час», – прокоментував медичний директор КНП «ББЛІЛ» Юрій Пасенченко.

Ярина НЕЧИПОРЧУК, «ТС»

Share Button