У ліцеї імені Чубинського показали оновлений харчоблок та креативну їдальню

У Бориспільському ліцеї «Дизайн-освіта» імені Павла Чубинського презентували оновлений сучасний харчоблок та креативну їдальню, що вміщує майже 150 учнів. Варто зауважити, що раніше тут могли одночасно харчуватися лише 60 дітей.

«Це подія, на яку чекали майже 20 років. Ми отримали не просто гарну їдальню, а й харчоблок, оснащений новою технікою. Тепер час на приготування їжі скорочується, а харчування стає якіснішим. А всі ми знаємо, що якісне харчування – це здорова нація», – наголосила директор ліцею Надія Семчик.

Роботу «приймали» представники міської влади, місцеві депутати та освітяни.

Міський голова Анатолій Федорчук відзначив, що у Борисполі намагаються дотримуватись політики «все найкраще дітям», а депутат міської ради та керівник «БКБМ» Ігор Шалімов наголосив, що оснащенню харчоблока можуть позаздрити навіть ресторани.

«Ми побудували дійсно сучасну їдальню. Там є холодний, гарячий, м’ясний і рибний цехи. Все – як рекомендує ДБН. Встановили пароконвектоамт, пароварки, овочерізки. Не знаю, чи є ресторан, який може похизуватись таким обладнанням», – додав він.

Інф. «ТС»

Share Button