Без масових заходів, але в доброму настрої

День Державного прапора та День незалежності України у Процеві цього року святкували тихо, як-то кажуть, по-домашньому. Причина усім відома – карантин. Як і годиться в доброго господаря, село уквітчане і прибране, на центральній площі звучить музика, додаючи святкового настрою тим, хто все ж вирішив пройтися улюбленими вулицями і ще раз сфотографуватись на згадку в мальовничих куточках своєї малої батьківщини. Побували в Процеві й журналісти «ТС».

Здавалося б, чого ще не бачили? Однак життя тут вирує, незважаючи ні на пандемію, ні на будь-які інші негаразди в державі та світі. «Масових заходів не проводимо, але стараємося все, що запланували, довести до кінця, ‒ розповідає сільський голова Любов Чешко. – Наразі втілюємо в життя головну мрію всіх процівців, до якої йшли не один рік важкими й тернистими шляхами, – будуємо триповерхову школу майже на 300 місць. Найважче було побудувати фундамент, адже це основа будь-якої споруди. А ось уже й другий поверх височіє. У майбутньому році, сподіваюся, її коридорами бігатимуть щасливі школярі».

До Дня незалежності сільська рада підготувала для односельців ще один подарунок. Напередодні у самому центрі Процева з ініціативи Любов Чешко з’явилася сучасна альтанка, а в ній дві колонки – вода подається зі свердловини завглибшки 218 м і не поступається за своїми якісними показниками найкращим зразкам.

24 серпня святкували за всіма вимогами протиепідемічних заходів – влаштували велопробіг, у якому взяли участь усі охочі. Тут тобі і соціальна дистанція, і свіже повітря, і чудовий настрій, що зміцнює імунітет.

Інф. «ТС»

Share Button