«СОКІЛ» ВИХОВУЄ ПАТРІОТІВ

Справжні козаки і козачки демонстрували патріотизм, знання історії, а окремі – силу, витримку і міць 7 квітня в актовій залі ЗОШ № 6.

Перший тур І міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2017 вразив прагненням до перемоги, подарунками та кількістю поважних гостей. Серед них заступник начальника управління освіти і науки Володимир Письменний, голова міської організації ветеранів України Анатолій Пасічний, депутати міської ради Михайло Шкоруп і Валерій Мартишко, боєць добровольчого  батальйону «Золоті ворота» Богдан Меташоп та представник політради «Правий сектор» міста і району Олександр Косинський.

Відкривали захід символічно – з Державним гімном у серці й на вустах, який виконав п’ятикласник закладу Андрій Паляниця. Зі словами привітань до потенційних переможців звернувся В. Письменний, заслужений тренер України Анатолій Соломін та В. Мартишко, який передав усім навчальним закладам міста і членам журі книгу Романа Коваля «Чорні перемагають. Спомини про прадідів козацтва 72-ої бригади», видану власним коштом. Символічно юний боксер Сергій Артеменко, який на ринзі не програв жодного бою, продекламував вірш В. Мартишка «Ідуть до бою козаки». М. Шкоруп виконав почесну місію: від імені командування особового складу «Донбас», який виконує бойові завдання в зоні АТО, вручив подяки колективам ЗОШ №№ 3, 6, 8 та окремим волонтерам за підтримку у непростий для країни час.

Потім перейшли до гри, в рамках якої на школярів очікував конкурс «Добре діло», «Ватра» – відбувся заочно. Кожен виступ був наповнений духом справжнього патріотизму та козацьких традицій, любові до свого краю та Батьківщини. За підсумками побаченого і почутого журі визначило переможців. У конкурсі звітів «Добре діло» перемогу здобув рій ЗОШ № 3 «Характерники», ІІ місце – рій ЗОШ № 8 «Молода Січ», ІІІ місце – рій НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П. Чубинського – спеціалізована школа І-ІІІ ст.» «Козаченьки».

У творчо-мистецькому звіті «Ватра» призерами стали: І місце – рій ЗОШ № 6 «Козацькі вітрила»; ІІ місце – рій «НВК «Спеціалізована школа» ім. К. Могилка «Урус-Шайтан»; ІІІ місце розділили рої ЗОШ № 3 «Характерники» та ЗОШ № 7 «Нащадки Богдана Хмельницького».

По завершенні першого туру І міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2017 шоколадні подарунки від депутата міської ради Ігоря Шалімова та політичної партії «Наш край» отримали всі учасники.

Інф. «ТС»

Share Button