7000 доларів хабара: військова прокуратура затримала Бориспільського слідчого Нацполіції

20 серпня військовою прокуратурою Київського гарнізону викрито злочинну діяльність слідчого СВ Бориспільського ВП ГУНП у Київській області. Старший лейтенант поліції вимагав неправомірну вигоду в розмірі 7000 доларів США від керівника одного із приватних підприємств за закриття щодо нього кримінального провадження.

Установлено, що вказану суму неправомірної вигоди він вимагав через посередника – працівника поліції одного з відділів поліціі ГУНП у Київській області

20 серпня правоохоронцями задокументовано факт передавання посереднику грошових коштів у розмірі 7000 доларів США безпосередньо в приміщенні одного з Відділів поліції ГУНП у Київській області.

Неправомірну вигоду в сумі 7000 доларів США виявлено та вилучено у повному обсязі.

Цього ж дня підозрюваного – слідчого СВ Бориспільського ВП ГУНП в Київській області, затримано військовою прокуратурою Київського гарнізону за оперативного супроводу співробітників Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБ України у м. Києві та Київській області СБ України спільно із ДВБ НП України.

Здійснення досудового розслідування доручено слідчим Територіального управління Державного бюро розслідувань у м. Києві.

Санкцією ч. 3 ст. 368 ККУ затриманому офіцеру поліції передбачено позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Share Button