У «Борисполі» новий гендиректор

Уряд призначив генеральним директором державного підприємства «Міжнародний аеропорт Бориспіль» Павла Рябікіна. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, повідомляє прес-служба міністерства. Міністр додав, що призначення Рябікіна є кроком до реформи аеропорту.

«Для мене кадрове призначення — це не перемога, а перший крок, щоб робити якісну реформу. І кожна призначена людина — це не 100% успіх, ми маємо побачити її в роботі. Я маю чітку і зрозумілу позицію: в Україні мають бути лоукости, діяльність державних компаній має бути прозорою, державний бюджет має отримати високі доходи від аеропорту «Бориспіль». Початок цьому вже є – за результатами 2016 року аеропорт «Бориспіль» показав дохід у 1,5 млрд грн», — сказав В. Омелян.

Довідка «ТС»: П. Рябікін має 29 років професійного досвіду, зокрема в авіакомпанії «Експрес Авіа», ТОВ «РК Партнери», ТОВ «РОЦ» Зелений порт». Він був депутатом України третього скликання, а в 2005-2006 рр. обіймав посаду заступника міністра транспорту і зв’язку. З 2014 року працював у Київській міськдержадміністрації, займаючись питаннями інфраструктури та транспортного будівництва.

До слова, Міжнародний аеропорт «Бориспіль» забезпечує понад 68% пасажирських авіаперевезень України, є єдиним українським аеропортом, в якому обслуговуються далекомагістральні рейси. З аеропорту понад 50 авіакомпаній здійснюють регулярне сполучення більш ніж на 100 маршрутах по всьому світу.

Share Button