Понад половина українців – за вступ до ЄС, трохи менше хочуть до НАТО

Понад 50% громадян підтримують вступ України до Європейського Союзу, трохи менше половини – за вступ країни до НАТО. Про це свідчать результати спільного соціологічного дослідження Центру «Социс» і Центру Разумкова.

Якби найближчим часом відбувся референдум щодо вступу України до Євросоюзу, таке рішення підтримали б 57,9% українців, 26,9% проголосували б «проти», 5,8% не брали б участі в референдумі, 9,5% респондентів відмовилися відповідати.

Водночас за вступ України до НАТО проголосували б 47,7% опитаних. Майже третина українців проголосували б «проти», 6,5% не прийшли б на такий референдум, 13% опитаних відмовилися від відповіді.

Дослідження «Соціально-політична ситуація в Україні» проводилося Центром «Социс» та Центром Разумкова 21-28 липня 2020 року методом стандартизованого інтерв’ю «face-to-face» за місцем постійного проживання респондентів. Результати репрезентують доросле населення України загалом без урахування непідконтрольних територій АР Крим, частини Донецької та Луганської областей. Загалом було опитано 4000 респондентів у віці старше 18 років.

 

Share Button