ЧЕРГОВИЙ ЗеВІЗИТ ДО БОРИСПОЛЯ: «ЗАРАЗ БАЧИМО ЗОВСІМ ІНШУ, СУЧАСНУ ЛІКАРНЮ»

13 серпня відбулося офіційне відкриття реконструйованої Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування за участі президента України Володимира Зеленського. Ремонт медзакладу тривав майже рік, на що було виділено 181 млн грн із міського, районного та обласних бюджетів.

На відкриття лікарні завітали високопосадовці всіх рівнів. Першим до закладу приїхали голова Київської ОДА Василь Володін, міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов та кандидат на міського голову Києва від ПП «Слуга народу» Ірина Верещук. Завітали і депутати Верховної Ради, серед них народний депутат 98-го округу Сергій Бунін, а також майже всі представники Зе-команди Київщини у ВР та керівництво міста Борисполя і району.

Представників преси біля центрального входу у КНП зібралося більше десятка, а от звичайних громадян цей захід чомусь не зацікавив.

Перший за історію функціонування закладу капітальний ремонт

У медичному закладі проведено капітальний ремонт поліклінічного, інфекційного та двох приймальних відділень. Фасади всіх корпусів медзакладу утеплено. До слова, оновлені приймальні відділення тепер називатимуться дорослим та дитячим блоками інтенсивної терапії для невідкладної допомоги.

«Повністю зроблено Emergency – це відділення екстреної медичної допомоги. У нас є доросле відділення й дитяче відділення, яке ми трохи зробили із запасом. Тому що поряд є аеропорт «Бориспіль», є міжнародна траса. Ми повинні бути готові до надзвичайних ситуацій і за необхідності розгорнути додаткові площі та ліжка», – наголосив  директор КНП «ББЛІЛ» Олександр Щур.

Уперше у медзакладі встановили автоматичну пожежну сигналізацію та систему оповіщення про пожежу. В інфекційному відділенні переробили все, окрім фундаменту та стін.

Після проведеної екскурсії оновленим медзакладом глава держави наголосив, що задоволений не всім побаченим, але, як сказав президент, це вже краще, аніж те, що він бачив минулого року. Також Володимир Зеленський поцікавився, чого не вистачає закладу та пообіцяв, що додаткове медичне обладнання до КНП ще надходитиме.

«З самого початку своєї каденції одну з найперших лікарень я відвідав у Борисполі. Ми бачили, які умови були раніше, і в якому стані була ця лікарня. Зараз ми бачимо зовсім іншу, сучасну лікарню», – сказав Володимир Зеленський і додав: «Я не можу приїздити на кожен ремонт медичних закладів, бо це не моя функція. Але точно знаю, що такі речі виконуються лише за вказівкою згори, тож сприятиму подальшому виконанню запланованого», — пообіцяв президент.

Плани на наступний рік

На цьому етапі ремонтні роботи ще не завершено. Нині триває капремонт пологового відділення «ББЛІЛ». Друга черга реновації лікарні запланована з грудня 2020-го по липень 2021 року. Передбачається капремонт реанімаційного та операційних відділень, а також заміна ліфтів, трансформаторної підстанції та покрівлі лікувального і поліклінічного корпусів.

Тетяна ХОДЧЕНКО, фото Сергій Марченко

 

Share Button