Черговий «золотий» успіх бориспільських юних хокеїсток

Збірна команда м. Бориспіль з хокею на траві у приміщеннях (індорхокей) серед дівчат 2005-2006 рр. н. підтвердила «статус-кво» найсильнішої хокейної дружини країни. Щиро вітаємо команду «ДЮСШ-«Колосок-1» з черговою «золотою» перемогою на всеукраїнському спортивному помості, адже за останні півтора року саме дівчатка цієї вікової групи є чотириразовими чемпіонками України: двічі з хокею на траві у приміщеннях і двічі з класичного хокею на траві. І ось минулої неділі вони знову потішили своїх шанувальників: у спортивній залі ДЮСШ, де впродовж трьох ігрових днів вирували хокейні баталії чемпіонату, нашій хокейній дружині не було рівних.

Із п’яти ігор – п’ять перемог. Вражає різниця забитих і пропущених м’ячів: 41:1. Єдиний м’яч у ворота юних бориспільок — курйозний «автогол».

Несподіванкою чемпіонату стало «срібло» дівчаток другої команди з м. Суми: «СДЮСШОР-«Динамо-2», які впевнено переграли своїх одноклубників з «СДЮСШОР-«Динамо-1».

А найбільш видовищним матчем став двобій між другою командою господарів чемпіонату – «ДЮСШ-Колосок-2» і третьою з м. Суми – «СДЮСШОР-«Динамо-3», де грають переважно дівчатка 2007-2008 рр. н. Однак бойовитості, самовіддачі їм не забракло. У підсумку – вольова перемога бориспільок і п’яте місце у турнірній таблиці.

Назвемо прізвища чемпіонів України. Одразу зауважу, згідно з існуючими міжнародними правилами змагань з хокею на траві до складу команд дівчат 2005-2006, 2006-2007 рр. н. дозволяється включати і двох юнаків того ж віку, чим і скористалися тренери.

В урочистій обстановці золоті медалі чемпіонату з рук організаторів змагань отримали Ірина Мележик (воротар), Вікторія Бардаченко, Юлія Дудій, Надія Жакупова, Богдана Кобзар, Іванна Ковальчук, Вікторія Колос (названа кращим гравцем), Ангеліна Лосицька, Валерія Пінчук, Вікторія Цихоцька та хлопці Станіслав Роман і Артем Сирота. Наставники команди – досвідчені тренери з хокею на траві Бориспільської ДЮСШ, майстри спорту України міжнародного класу Наталія Васюкова та Марина Горохова.

І насамкінець анонс: 16-19 березня у нашому місті знову відбудуться всеукраїнські змагання з хокею на траві у приміщеннях. Цього разу змагатимуться дівчатка 2006-2007 рр. н., також у рамках чемпіонату України.

Віталій КУБОВ

Share Button