8,1 млрд грн сплатили платники Київщини до Держбюджету за січень-липень 2020 року

За січень-липень платники податків Київщини сплатили до державного бюджету 8,1 млрд грн. Про це повідомив в. о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. Він зазначив, що темп приросту надходжень до відповідного показника минулого року дорівнює 13%, або 921,4 додаткових коштів.

Окремо Загорський повідомив, що найбільші суми сплатили суб’єкти господарювання, які зареєстровані на територіях Києво-Святошинського управління (1,6 млрд грн.), Бориспільського (1,3 млрд грн.) та Білоцерківського управлінь (1,1 млрд грн.).

Традиційно більшу частину надходжень забезпечила сплата податку на додану вартість. Так, станом на 1 серпня поточного року платники ПДВ перерахували до бюджету 4 мільярда гривень, збільшивши показник на 23%, або 741 мільйон гривень.

На 6%, або 86 млн грн., зріс обсяг сплати податку на прибуток підприємств, порівняно з аналогічним періодом 2019 року. Цьогоріч бізнес Київщини спрямував до державної скарбниці 1,5 млрд грн.

Зі своїх доходів мешканці області сплатили 1,9 млрд грн податку на доходи фізичних осіб, що на 90 млн грн., або 5% більше за минулорічні надходження. На забезпечення потреб армії надійшло 512 млн грн військового збору з додатковою сумою 12,3 млн грн.

ГУ ДПС у Київській області

Share Button