Справи комунальні:

Ремонт доріг розпочався

6 березня у Борисполі розпочався традиційний двомісячник благоустрою. Проте, як розповів перший заступник міського голови Микола Корнійчук, уже напередодні – 3 березня — працівники КП «ЖРЕУ» латали ями, що утворилися на вулицях міста. Таким чином висипано близько 7 тонн асфальту на вул. Горького, Героїв Небесної Сотні. До всього, з понеділка ремонтні роботи на дорогах міста розпочало і ПрАТ «ШБУ-50».

Компенсація тим, хто переплатив

Поточний опалювальний сезон виявився для бориспільців дуже непростим. Найбільше це відчули мешканці багатоповерхових будинків, яким лічильники нараховували більше 34 грн 26 коп. (встановлена НКРЕКП вартість опалення 1 м²). За словами М. Корнійчука, аби дізнатися, де облікові пристрої дають таку непомірну ціну, перевірили показники всіх 173 лічильників, встановлених у багатоповерхівках. Виявилося, 62 з них  нараховують завищену вартість тепла. Максимум, який зафіксували спеціалісти, становив 51 грн 24 коп. за м².

Аби нівелювати цю несправедливу різницю, було вирішено компенсувати її з міського бюджету бориспільцям, які переплачували.

Проте компенсація – не вихід із ситуації. Як підкреслив М. Корнійчук, спеціалісти вживатимуть спеціальні заходи, аби у майбутньому таке не повторювалося.

Тепло в оселях буде до 1 квітня

Опалювальний сезон 2016-2017 рр. у Борисполі, імовірно, закінчиться вже 1 квітня. Про це повідомив директор КПТМ «Бориспільтепломережа» Володимир Палінка. За його словами, саме до цього часу діють договори підприємства з НАК «Нафтогаз» на постачання блакитного палива.

Два нові дитячі майданчики

За інформацією М. Корнійчука, минулого тижня працівники КП «ЖЕК-1» встановили черговий дитячий майданчик на вул. Київський Шлях, 89. Ще один — цього тижня у дворі будинку по вул. Київський Шлях, 75.

Вуличне освітлення зроблять економним

КП «ВУКГ» за минулий тиждень відремонтувало 31 ліхтар вуличного освітлення, де замінено 34 старі лампи на енергозберігаючі.

Окрім цього, за словами М. Корнійчука, управління капітального будівництва Бориспільської міської ради уклало договір на капітальний ремонт зовнішнього освітлення ще на 14 вулицях міста. Саме тут уперше для міста застосовуватимуть нове технічне рішення, яке дасть змогу суттєво економити на споживанні електроенергії. Як пояснив посадовець, ліхтарі світитимуть на всю потужність лише до 24.00 та після 4.00 ранку, коли містяни активно курсують вулицями міста. Між цими годинами ліхтарі світитимуть лише на 50% або 70% від максимальної потужності. Таким чином, вдасться освітлювати вулиці весь нічний час й одночасно економити. Наразі таких ліхтарів планують встановити понад 400. Проте в майбутньому цю систему впроваджуватимуть і на інших елементах вуличного освітлення.

Ольга Рогач, «ТС»

Share Button