ПрАТ «БКБМ»: У Борисполі 90 відсотків об’єктів будуються з матеріалів товариства

У Борисполі останні дев’ять років об’єкти будуються на 90% з матеріалів, які постачає ПрАТ «БКБМ» – Бориспільський комбінат будівельних матеріалів.

За свою історію комбінат переживав злети і падіння, а в 90-их був майже знищений – його порізали і розпродали частинами. Близько 10 років тому його взялася відновлювати команда на чолі з Ігорем Шалімовим. Їм вдалося не тільки зібрати завод «по крупинці», а й перетворити його на лідера галузі, що орієнтується на клієнта.

«Бажання клієнта – закон. Якщо ми не можемо виконати його сьогодні, ми зробимо все можливе і виконаємо його завтра», – кажуть на комбінаті.

Нині «БКБМ» випускає сотні найменувань найрізноманітнішої продукції – палі, перекриття, колони, плитки, вікна, двері, вітражі, модернізує лінії і працює над власними рецептами бетону.

«А позаминулого року почали ще й будувати», – каже Ігор Шалімов. І сьогодні «БКБМ» працює на чотирьох об’єктах і бере участь у двох тендерах.

Ігор Шалімов: «Ми збирали БКБМ «по крупинці»

– Я прийшов на «БКБМ» дев’ять років тому. На виробництві була повна розруха. Так, колись це був великий і потужний завод, який працював на весь СРСР. Проте у 90-их його порізали і частинами розпродали. Ось так з’явилася мета відродити «БКБМ». Ми збирали його по частинах і сьогодні він складається із 16-ти шматочків.

За ці дев’ять років ми стали регіональним лідером з виробництва будматеріалів і будівництва, а з позаминулого року почали будувати. На сьогодні у нас є лінія, є люди, які добре працюють. Щоправда, у будівництві, можливо, ми не такі вже й лідери, а от у виробництві будматеріалів – точно.

Це доволі перспективний напрям, адже у Борисполі доволі багато й активно будують. На сьогодні можу з гордістю сказати, що все, що побудовано у місті за останні дев’ять років, 90% цих об’єктів – це наші матеріали. І у виграші залишаються всі – від інвестора, який отримує матеріали не за столичними цінами, до нашого Борисполя, який має податки і робочі місця.

Вітаю всіх будівельників та виробничників зі святом, адже без їхньої важкої праці неможливе існування цивілізації.

Більше про ПрАТ «Бориспільський комбінат будівельних матеріалів» читайте у матеріалі журналістки Тоні Туманової у п’ятничному номері «ТС» за 7 серпня 2020 року.

Share Button