У Міжнародному центрі НГУ: молоді гвардійці склали військову присягу

Враховуючи карантинні заходи, для батьків та близьких була проведена пряма трансляція церемонії, а привітання, надіслане мамою молодого солдата, заслухане під час мітингу.

Першим гвардійців привітав т. в. о. начальника Міжнародного центру полковник Андрій Приходько, наголосивши: «За час служби ви не лише пройдете військовий вишкіл та оволодієте військовими науками, а й станете справжніми чоловіками. Багато з вас продовжить військову службу, підписавши контракт та стане професійними військовими. Будьте гідними козацької слави та пам’яті тих українських Героїв, які склали своє життя за волю та незалежність України».

Серед тих, хто дав клятву на вірність Батьківщини, і 23-річний солдат Михайло Манько з м. Тернопіль. На строкову службу пішов після закінчення вишу і не жалкує про це. Окрім того, що самотужки вивчає іноземні мови, має ще й творчі здібності – пише вірші та оповідання на філософські теми.

Після складання присяги Михайло поділивсь своїми враженнями: «Особисто для мене цей день є знаковим, адже військова присяга – це не просто набір слів, це момент єднання з українським народом, дія, що породжує рішучість, живить патріотизм та загартовує волю».

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ

Share Button