Яким політикам довіряють українці

ОПИТУВАННЯ. Рейтинг довіри серед українських політиків очолює чинний Президент Володимир Зеленський: йому довіряють 41% українців, а не довіряють – 53%. Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи «Рейтинг», проведеного 15-20 липня.

«Рейтинг довіри серед національних політиків очолює чинний Президент В. Зеленський, якому довіряють 41%, а не довіряють – 53%», – йдеться у повідомленні.

Водночас 27% опитаних довіряють експрем’єр-міністру Володимиру Гройсману, а 63% – йому не довіряють; співголові фракції «Опозиційна платформа – За життя» Юрію Бойку довіряють – 23%, не довіряють — 57%; меру Києва Віталію Кличку – 22% і 67% відповідно; голові Верховної Ради Дмитру Разумкову – 21% і 46% (ще 23% – його не знають); лідеру партії «Батьківщина», нардепу Юлії Тимошенко – 20% і 74%; п’ятому президенту, нардепу Петру Порошенку – 19% і 76%.

Згідно з опитуванням, також 11% довіряють колишньому главі Адміністрації президента Януковича Андрію Портнову, але 41% – його не знають і ще 42% – не довіряють йому.

Чинному прем’єр-міністру Денису Шмигалю довіряють лише 11%, чверть не знають його і більше половини – йому не довіряють.

При цьому діяльністю президента Зеленського задоволені 36% опитаних, а 56% – не задоволені; роботою спікера Разумкова задоволені 24%, і 55% – не задоволені. Роботу прем’єра Шмигаля схвалюють лише 12%, чверть не можуть оцінити його діяльність, і 62% – не схвалюють. Діяльність Верховної Ради та уряду схвалюють ще менше: близько 10% – задоволені їхньою діяльністю, а майже по 80% – не задоволені.

Опитування проводилося серед населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.

 

Share Button