ГРОМАДСЬКА РАДА: ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНІ МОМЕНТИ

23 лютого спливає час каденції діючої громадської ради, перед цим – утворення нової. На черговому засіданні 4 січня кардинальних рішень не приймали: лише інформаційний та установчо-організаційний характер. Про погодження проекту плану роботи виконавчого комітету міської ради на 2017 рік доповіла керуюча справами виконкому Людмила Передерей. При цьому зауважила: «Основні питання узгоджуються з громадою». За словами Людмили Леонідівни, план діяльності 2016-го не «перекреслиться», а лише доповниться. Разом з тим свої пропозиції члени громадської ради можуть внести до 16 січня, тим паче, що «двері міської ради відкриті завжди».

Про погодження проекту плану проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики на 2017 рік доповіла начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Тамара Петруша. Слід відзначити – серед винесених на обговорення питань перевезення пасажирів пільгових категорій та зняття «невигідних» рейсів, проблеми у діяльності місцевого радіомовлення.

Звіт про роботу громадської ради за 2015-2016 рік доповіла її голова Ганна Михайлюк. На засідання було утворено ініціативну групу з підготовки установчих зборів для обрання членів нової  на 2017-2018 роки, куди увійшли голова Олег Верес, його заступник Ганна Михайлюк, секретар Тамара Петруша, Анатолій Ліхой та Людмила Пасенко.

Інф. «ТС»

 

22 лютого 2017 року о 16:00 в актовій залі міської ради за адресою: вул. Київський Шлях, 72 відбудуться установчі збори за участі інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при виконавчому комітеті Бориспільської міської ради на 2017-2018 роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається:

– заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

– рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;

– біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

– копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій;

– витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

– інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

– інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, – за період діяльності);

– відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Заява та документи для участі в установчих зборах приймаються включно до 10 лютого 2017 року Центром надання адміністративних послуг за адресою: вул. Київський Шлях, 72, к. 101, (міська рада) з понеділка по четверз 08:00 до 17:15 та у п’ятницю з 08:00 до 16:00.

Відповідальна особа – Петруша Тамара Василівна.

Тел. 6-07-44, 6-80-35. E-mail: p.toma@i.ua.

На підставі поданих заяв та перевірки документів, поданих інститутами громадянського суспільства ініціативна група у складі: голови Вереса О.О., заступника Михайлюк Г.П, секретаря Петруші Т.В., Ліхого А.С. та Пасенко Л.В. за сім календарних днів до проведення установчих зборів складає список кандидатів до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах та список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах, із зазначенням підстави для відмови (за наявності).

Список кандидатів до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, інформація про результати діяльності інститутів громадянського суспільства за останній рік, біографічні довідки делегованих ними представників, а також уточнена інформація про дату, час та місце проведення установчих зборів, оприлюднюються не пізніше ніж за три робочих дні до проведення установчих зборів на офіційному веб-сайті міської ради.

Порядок проведення установчих зборів:

– реєстрація учасників;

– визначення чисельності та обрання лічильної комісії, а також голови зборів, секретаря;

– визначення регламенту проведення зборів;

– звіт голови громадської ради про її діяльнісь за період 2015-2016 років;

– інформація голови ініціативної групи про підготовку до установчих зборів;

– визначення кількісного складу громадської ради;

– проведення виборів до громадської ради.

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами та не може становити більш як 35 осіб.

Строк повноважень складу громадської ради – два роки.

З пам’яткою щодо підготовки пакета документів, необхідних для участі в установчих зборах за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при виконавчому комітеті Бориспільської міської ради на 2017-2018 роки та зразками документів можна ознайомитися на офіційному сайті Бориспільської міської ради в рубриці «Громадська рада» або у відділі інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Бориспільської міської ради (каб. 215).

Ініціативна група з підготовки установчих зборів за участі інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при виконавчому комітеті Бориспільської міської ради на 2017-2018 роки

Share Button