Перспективні хлопці на всі 200 балів

Відразу двоє випускників з міста Борисполя отримали найвищі результати на ЗНО. Як стало відомо – учні навчаються в гімназії «Перспектива».

«Вітаю гімназію «Перспектива», вітаю її випускників: Піця Дениса та Ситника Євгена, їх педагогів з найвищими результатами на ЗНО. 200 балів – це круто! Щиро радію і пишаюся освітянськими здобутками. Хай щастить усім!» – написала на своїй сторінці у Facebook заступник міського голови Людмила Пасенко.

Водночас у пресслужбі Київської ОДА повідомили, що йдеться про результати тестування з двох предметів – математики та фізики.

Журналісту «ТС» пощастило зустрітися з випускниками «Перспективи» Денисом Піцем і Євгенієм Ситником. Найвищі бали на ЗНО хлопці отримали з фізики і запевняють, що секрет успіху простий – наполеглива робота і трішки везіння.

Чим планують займатись у житті й куди підуть навчатися, розповіли «ТС».

Денис Піць:

– Секрету немає – це наполеглива праця, а також правильна концентрація уваги. До того ж цього року завдання були простіші, ніж у попередні роки, і це теж зіграло свою роль. Навчатися планую в Національному університеті імені Тараса Шевченка на факультеті кібернетики. Усе моє життя пов’язане з ІТ, тож і майбутнє теж хочу пов’язати з цим.

Євгеній Ситник:

– Карантин пішов на користь – завдяки великій кількості вільного часу та праці – по декілька годин на день – вдалося добре підготуватись. Збираюсь вступати на факультет інформаційно-обчислювальної техніки київського політеху імені Сікорського. А працювати збираюсь в ІТ, а де – ще не вирішив.

Оксана ВАКУЛЕНКО, «ТС»

Share Button