342 призери — такий результат ІІ  (міського) етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 навчальному році

Кожна дитина обдарована і по-своєму неповторна. Хтось має здібності до малювання, хтось вміє добре майструвати, хтось пише вірші, а хтось виявляє здібності до точних наук.

Талановиті діти — це і є той ресурс, із якого створюється інтелектуальна еліта. Щоб зберегти й примножити це потенційне національне багатство, необхідно допомагати таким дітям знайти себе, підтримати їх розвиток. І саме олімпіади є дієвим методом роботи у цьому напрямі.

У листопаді-грудні відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (української мови і літератури, іноземних (англійської, німецької, французької) мов, історії, правознавства, економіки, математики, фізики, астрономії, хімії, біології, екології, географії, російської мови, інформаційних технологій, трудового навчання, зарубіжної літератури та образотворчого мистецтва).  Цьогоріч в міському етапі взяло участь 542 учні із загальноосвітніх навчальних закладів. Учасники олімпіад продемонстрували високий рівень здібностей та інтелекту, розвиток логічного мислення та уяви, оригінальність вербальних асоціацій, здатність до творчого та нестандартного мислення.

Наразі маємо такі результати: 342 призові місця, з них 79 перших,122 других та 141 третє місце. Тож вітаємо переможців і бажаємо перемог учасникам  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016/2017 навчальному році.

Валентина Гулая, методист міського методичного кабінету

Share Button