Штучна чи натуральна? Вибір за містянами

Ірпінь витратив на штучну ялинку близько 360 тис. грн. Натомість бориспільська натуральна «красуня» обійшлася в 63 тис. грн. За словами міського голови Анатолія Федорчука., деякі депутати порушують питання щодо придбання штучної ялинки для бориспільської громади, але у виправданості такого кроку очільник міста сумнівається. Тож він запропонував провести опитування серед містян, які й мають вирішити: влаштовує їх традиційна для Борисполя ялинка чи варто все ж обзавестися штучною?

Ольга Рогач, «ТС»

ДО ТЕМИ:

Де в Україні найвища ялинка

Майже в усіх містах України засяяли новорічні ялинки, створюючи святковий настрій для місцевих жителів. УНН склав рейтинг зелених красунь та визначив, де ж встановили найвищу ялинку в Україні.

Так, найвищою ялинкою, заввишки 36,7 м, цього року, як і минулого, стала ялинка у Харкові, побивши свій минулорічний рекорд на 70 сантиметрів. Друге місце посіла, привезена із карпатських лісів, новорічна красуня у Чернівцях, сягнувши 30 метрів. На третьому місці опинилися ялинки Києва, Рівного та Луганська. Всі три новорічні дерева мають висоту 26 метрів.

За даними місцевих ЗМІ, в Сімферополі, на території окупованого Криму, головна ялинка сягнула 23 метрів.

Найпопулярнішою висотою обласних ялинок цього року стала висота 20 метрів. Такі ялинки стоять у Львові, Кропивницькому, Одесі, Ужгороді, Запоріжжі, Херсоні та Луцьку.

18-метрові зелені красуні стоять на головних площах Житомира, Чернігова, Тернополя, Маріуполя, Миколаєва та Івано-Франківська. І, водночас, такі новорічні дерева є найнижчими у рейтингу.

 

Share Button