ЯЛИНКОВИЙ «БУМ» НА ЄВРОПЕЙСЬКІЙ ПЛОЩІ

Ідею міського голови Анатолія Федорчука зробити Бориспіль ще святковішим «підхопила» молодь. Якщо ще з тиждень тому на Європейській площі була одна ялинка, то тепер їх 12 – на будь-який смак й уподобання. Міська акція святкових, тематичних конструкцій із сучасними засобами оздоблення «Новорічний перформанс» не просто викликала ажіотаж, а змусили пересічних перехожих зробити бодай одне фото креативної ідеї, що стартувала цьогоріч і має всі шанси стати традиційною. 11 металевих каркасів, які слугували основою для потенційних зелених красунь, зварили учні ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей». До прикрашання ж долучилися всі навчальні заклади міста, ДНЗ «Сонечко», ЦТТ «Евріка». Куратор проекту – Будинок дитячої та юнацької творчості – надав найбільше іграшок ручної роботи, виготовлених вихованцями гуртків «Попелюшка» (керівник Олена Лоскутова), «Вишиванка» (керівник Ольга Дунай) та «Школа Маленької Леді» (керівники Наталія Дубініна та Ірина Федорченко).

Директор закладу Наталія Тименко наголосила, що іграшки виготовлені з матеріалів, «стресостійких» до будь-яких погодніх умов, будь то сніг чи дощ. До того ж це «дешево і сердито». А так на «європейських» красунях чого тільки не побачиш: окрім купованих кульок і дощику, іграшки з фанери і пресованого пінопласту, ниток, тканини, диски, лампочки і навіть побажання від малечі.

Семикласниці «Спеціалізованої школи» ім. К. Могилка Настя, Валя, Аліна й Саша зі шкільними контрольними упоралися, і гайда робити місто яскравішим. Аби руки не змерзли, поки наряджали ялинку, згадали всі можливі колядки та щедрівки. Допомагала дівчаткам практичний психолог закладу Олена Ярова.

А ще одну з нововстановлених ялинок прикрашали члени «Спілки митців Борисполя». Загалом до святкового процесу долучилося керівництво міста на чолі з міським головою, начальники організацій, управлінь, установ та всі бажаючі. Ідейний натхненник Анатолій Федорчук висловив сподівання, що така ідея приживеться і додаватиме настрою мешканцям і гостям Борисполя щороку.

Інф. «ТС»

Share Button