Останнє засідання у такому складі. Попереду – вибори

Громада на раді. Днями відбулося чергове засідання Громадської ради при Бориспільській райдержадміністрації. До порядку денного включено два основні питання: про реалізацію права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на сімейне виховання та про підсумки роботи громадської ради за 2015-2016 роки.

Начальник служби у справах дітей та сім’ї Наталія Ралко поінформувала про роботу в рамках районної програми «Назустріч дітям» на 2008-2017 роки (зі змінами).

«У районі проживає 9722 дітей віком до 18 років, які потребують особливої уваги з боку держави, — наголосила Н. Ралко. — Всі діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, отримують соціальну допомогу відповідно до віку: до 6 років — 2456 грн, від 6 до 18 років — 3062 грн. 16 осіб в поточному році отримали одноразову допомогу в сумі 1810 грн кожному».

У 2016 році усиновлено двоє дітей.

У 2015 році отримали квартири дві сім’ї загиблих учасників АТО, одна сім’я пораненого. У 2016 році підготовлено та передано до обласної держадміністрації два пакети документів на отримання житла сім’ями загиблих, але змінилася процедура надання житла, і ці повноваження покладено на управління соціального захисту.

Члени Громадської ради обговорили можливості будівництва соціального гуртожитку або надання житла дітям-сиротам, які досягли 18-річного віку, та вирішили звернутися до райдержадміністрації з проханням розробити комплексну Програму щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Голова Громадської ради Михайло Музика підбив підсумки діяльності ради за 2015-2016 роки. Протягом звітного періоду відбулося 8 засідань, на яких розглянуто 20 питань. Зокрема, про спільну роботу органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості району з питаннь активізації волонтерського руху, про зміну тарифів на пасажирські перевезення у районі, надання медичної допомоги, стан пенсійного забезпечення, про освітню та культурну галузі, об’єднання територіальних громад та реформи, що відбуваються в державі.

М. Музика висловив думку, що в 2017 році варто розширити склад громадської ради з представників воїнів АТО, волонтерів та благодійних організацій.

Керівник апарату райдержадміністрації Ірина Тур подякувала членам рада за активну громадську діяльність та нагадала, що в новому році буде обрано її новий склад.

Олександра Шостак, прес-секретар Бориспільської райдержадміністрації

Share Button