Справи комунальні

Бориспіль спалив газу на майже 40 млн грн

Як наголосив перший заступник міського голови Микола Корнійчук, з початку опалювального сезону місто спожило природного газу на загальну суму 38,1 млн грн. З них сплачено лише 13,2 млн грн. За словами посадовця, найбільший борг накопичився через невідшкодовані пільги та субсидії – близько 10 млн грн.

Щоб на новорічні свята всі були з водою

КП ВКГ «Бориспільводоканал» запасається водою до новорічних свят. Як пояснив М. Корнійчук, саме напередодні Нового року містяни споживають найбільше води за весь рік, тому підприємство має бути готовим до такої активної подачі ресурсу.

Міський «Обленерго» змінив керівника

За інформацією М. Корнійчука, начальник Бориспільського РП ПАТ «Київобленерго» Роман Гамениця отримав підвищення, а його посаду тимчасово обійняв головний інженер підрозділу Сергій Гулега. Очікується, що вже на початку 2017 року буде призначено нового керівника районного підрозділу.

«Прозорро» не завжди обирає кращого

Електронна система публічних закупівель «Прозорро» неабияк заважає бориспільським комунальним підприємствам нормально працювати. Зокрема, як пояснив міський голова Анатолій Федорчук, незважаючи на те що міські КП мають всю необхідну техніку, вони все одно братимуть участь у тендері на загальних засадах. І немає жодної гарантії, що Бориспіль обслуговуватимуть місцеві комунальні підприємства, а не, наприклад, херсонські.

«Проблем додає і те, що впливати на приватні компанії, які обирає для нас «Прозорро», досить складно, чим користуються деякі недобросовісні виконавці», – додав А. Федорчук.

Ольга РОГАЧ, «ТС»

Share Button