СВЯТКОВИЙ МАРШРУТ ДЛЯ ОСОБЛИВИХ

19 грудня урочистітсть великого свята відчули діти, які потребують особливої уваги. Передноворічний маршрут по місту з подарунками здійснили заступник міського голови Людмила Пасенко, працівники служби у справах дітей та сім’ї на чолі з начальником Іриною Величко. Додали настрою Святий Миколай та Снігуронька з Будинку дитячої та юнацької творчості.

У реабілітаційній установі змішаного типу для інвалідів та дітей-інвалідів «Наш дім» гостей зустрічали під час святкової програми, організованої лідерами Асоціації учнівського самоврядування. До уваги вихованців закладу – лялькова вистава. Л. Пасенко від імені міського голоси Анатолія Федорчука привітала всіх зі святом, побажала миру, добра і благополуччя, після чого кожен отримав солодкий подарунок. Такі ж гостинці дісталися і дитячим будинкам сімейного типу – родині Ставцевих (внутрішньо переміщеним із зони АТО) та Гир, прийомній сім’ї Соломах.

Слід наголосити, що скрізь зустрічали гостей віршами і танцями. Окрім солодощів, діти отримали і настільні ігри. Л. Пасенко розповіла: «Сьогодні ми відвідали 54 дитини. А загалом, за кошти міського бюджету придбано 200 подарунків для дітей, які перебувають на обліку служби у справа дітей та сім’ї і потребують соціальної підтримки».

Інф. «ТС»

ДО ТЕМИ

Свято для тих, кого змусили залишити домівку

Святий Миколай не оминув і наймолодших вимушених переселенців зі сходу країни, які проживають у Борисполі. Для них та їх батьків працівники Центру соціальної адаптації 18 грудня влаштували дійство у КРК «Бархат». Тут їх розважали творчі колективи міста й аніматори. Як і кожне новорічне свято, не обійшлося без Святого Миколая, Діда Мороза і солодких подарунків. Деяким дорослим також «дісталося»: координатор Центру Валентина Буковська вручила подяки тим, хто допомагає розвиватися організації та найактивнішим її учасникам.

Загалом, свято завітало близько 300 відвідувачів Центру. Одна з них – Ірина Лаврова з Маріуполя. У Борисполі проживає вже два роки. На захід, про який знала задовго до його проведення, прийшла з восьмирічною донечкою й запевнила, що все було на високому рівні. Маленька ж Віка до святкування готувалася неабияк: намалювала малюнок, вивчила вірш про Святого Миколая й одягла костюм сніжинки. З усього побаченого дівчинка виділила солодкий стіл і великого ведмедя, з яким встигла сфотографуватися.

Захід Центру соціальної адаптації для переселенців у м. Бориспіль відбувся за підтримки Мальтійської служби допомоги в Україні та Міністерства закордонних справ Німеччини.

 

Share Button