Ялинонько, світи!

День Святого Миколая (19 грудня) у Борисполі став по-справжньому святковим, адже був сповнений подарунками і чудесами, розвагами і веселощами, дитячими посмішками та радощами. Саме цього дня, за доброю традицією, засвітили головну зимову прикрасу міста – новорічну ялинку. Це довгоочікуване дійство зібрало на центральній площі Борисполя не лише дітлахів, а й дорослих.

Та найбільш захоплюючим вечір був саме для найменших містян, до яких на свято завітав справжній Миколай, а вихованці БДЮТ розважали присутніх ігровою програмою і творчими виступами. Бориспільські школярі також вирішили стати «Святим Миколаєм» та підготували українським військовим, які боронять цілісність держави на сході країни, малюнки і листи. Голова асоціації учнівського самоврядування Денис Пєсков попросив міського голову Анатолія Федорчука передати подарунки військовослужбовцям. У свою чергу, А. Федорчук привітав присутніх зі святами і разом з малечею, порахувавши до десяти, засвітили різнокольорові вогники на ялинці.

Як обіцяють очільники міста, на цьому новорічні дива не завершуються, адже, за словами А. Федорчука, вже наступного понеділка на бориспільців чекає ще один сюрприз.

До речі, начальник ГУ ЖКГ Володимир Аврамчук закликає містян долучатися до прикрашання вулиць Борисполя ілюмінацією. Особливо це стосується суб’єктів підприємницької діяльності – у місті проводитиметься традиційний конкурс на кращу ілюмінацію.

Ольга Рогач, «ТС», фото Тетяни Підгурської

ДО ТЕМИ

Головну ялинку Києва разом із Святим Миколаєм та першими особами держави засвічував і маленький Олексій із родини бориспільських  «соловейків» Корнієнків. Його сестричка Надія також була у свиті Святого. Така честь випала малечі за активну участь у громадській та благодійній діяльності, розповіла «ТС» їх мама Олена Корнієнко.

«Я представник ГО «Рада батьків міста Києва» і входжу до Всеукраїнської громадської організації «Рада батьків міста Києва» як представник Бориспільського осередку. Мої діти є учасниками багатьох благодійних заходів, і як заохочення вони отримали право разом із Святим Миколаєм засвітити головну ялинку країни», — розповіла жінка.

Маленькому Олексію, який дуже соромився, пояснили, що Миколай вибрав його як найслухнянішого. А мама Олена додала, що це й справді стане добрим стимулом бути слухняним.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

 

Share Button