Справи комунальні

«Бориспільтепломережа» може збанкрутіти

Збитки КПТМ «Бориспітепломережа» зростають не по днях, а по годинах. За словами першого заступника міського голови Миколи Корнійчука, лише через новий принцип розрахунку тарифів для будинків, де немає лічильників, підприємство зазнає збитків на близько 2 млн грн. Ще понад 7 млн грн винна підприємству держава за надані населенню пільги та субсидії. До всього, споживачі не поспішають сплачувати і власні рахунки: наразі сплачено лише 5,3 млн грн із необхідних 33,6 млн грн.

За словами міського голови Анатолія Федорчука, ймовірно, для підтримки життєдіяльності КПТМ доведеться виділяти кошти з міського бюджету. Інакше – Бориспіль залишиться без «Тепломережі».

Знайшли рішення для бюветів «під напругою»

Для безпечного користування міськими бюветами працівники КП ВКГ «Бориспільводоканал» зменшуватимуть напругу на кнопках управління з 220 вт до 12. За словами М. Корнійчука, таким чином зникне вірогідність сильного ураження струмом від кнопок, які постійно ламають вандали.

На минулому тижні у Борисполі горіли ятка, трансформатор і сауна

Як повідомив М. Корнійчук, 13 грудня сталася пожежа на ринку «Зоряний», 16 грудня – спалахнув електричний трансформатор по вул. Завокзальна, 9в, 17 грудня – загорілася приватна сауна, площею 48 м² на вул. Київський Шлях, 68. На щастя, всі три пожежі обійшлися без жертв.

Держава пообіцяла субсидії, але не відшкодовує їх

Держава заборгувала бориспільським комунальним підприємствам понад 11 млн грн. За даними начальника управління соціального захисту населення Любов Даниленко, лише за субсидії держава винна понад 6 млн грн.

У свою чергу, А. Федорчук зауважив, що держава взяла на себе певні зобов’язання, які чомусь не виконує. Натомість робить все, аби зруйнувати комунальну сферу «на місцях», збанкрутивши їх своїми діями та викупивши за безцінь.

Ольга Рогач, «ТС»

Share Button