Сесія міської ради, дія друга: 8,5 млн грн державної субвенції для атовців, медиків, педагогів і субсидіантів

15 грудня депутати Бориспільської міської ради зібралися вдруге, аби продовжити 19 пленарне засідання міськради, розпочате напередодні, 12 грудня. Нагадаємо, через велику кількість питань на порядку денному та поза ним, суперечки й з’ясування відносин між народними обранцями засідання розтягнулося на два дні. За перший сесійний день депутати встигли розглянути лише близько половини питань. А вже наступного дня більшість питань, що залишилися, скопом відправили на довивчення.

Міський голова Анатолій Федорчук пояснив таке рішення недостатньо ретельним розглядом питань на депутатських комісіях, через що, ймовірно, процес розтягнувся б не на одну годину. Ще одним важливим аргументом стала субвенція з державного бюджету, яка вже не витримувала відкладань «на потім»: аби виплатити медикам і вчителям заробітну плату вчасно, сесію потрібно було закрити якнайшвидше.

Депутати підтримали пропозицію міського голови, перенісши не розглянуті питання на наступне засідання. Тому зміни до бюджету, проголосовані ще першого сесійного дня, було прийнято, субвенцію затверджено. Отже, з держбюджету додатково надійшло понад 650 тис. грн на житло для родин загиблих учасників АТО та інвалідів І, ІІ групи, які брали участь у військових діях на сході країни. Майже 3,5 млн отримали сім’ї з дітьми, малозабезпечені родини, інваліди з дитинства та ін. 1 млн 710 тис. грн субвенції держава надала на оплату пільг та житлових субсидій. Окремо 21 тис. грн виділено на субсидії та пільги на придбання твердого й рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу. До всього, медична сфера отримала від держави додатково майже 2 млн грн, освітня – 480 тис. грн.

Окрім цього, одноразову грошову допомогу з міського бюджету виділили учасникам АТО та їх сім’ям, а також іншим незахищеним категоріям населення міста, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Наступна сесія відбулася рівно за тиждень – 22 грудня. Які питання розглядали і про що йшлося на 20 пленарному засіданні міськради, читайте в наступному номері.

Ольга Рогач, «ТС»

Share Button