НА ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПОЄДНАЛИ СЛОВО З ПІСНЕЮ

Професійне свято зібрало працівників місцевого самоврядування у міському будинку культури. Вітальне слово міського голови Анатолія Федорчука вкотре запевнило: це найбільш наближена до людей ланка влади, до якої містяни йдуть першими зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності працівників органів місцевого самоврядування залежить добробут людей та майбутнє Борисполя. Церемонію нагородження Почесними грамотами та Подяками очільник міста здійснив разом із секретарем міської ради Ігорем Левітасом. Урочиста частина передувала довгоочікуваному концерту поета-пісняра Валерія Мартишка. Попри свою популярність, шанувальники творчості співочого депутата саме 7 грудня взяли до рук його першу збірку віршів «Білим – по чорному». Кожен бажаючий міг отримати її в подарунок, а вистоявши в черзі – з автографом. До книги музичний диск «Ніхто, крім мене, за Україну…».

Окрім неперевершеного В. Мартишка, у майже тригодинному концерті взяли участь хор Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України, заслужені артисти України, композитор Олександр Бурміцький та Лариса Недін,  заслужений діяч мистецтв України Людмила Бурміцька, Народний аматорський хор «Червона калина» ім. В. Денисенка (керівник і диригент Микола Халамай), член Національних спілок журналістів та письменників України, історик Роман Коваль, Ігор Самофалов та гурт «Шевченко-Блюз». Ще одна учасниця дійства поетеса, журналіст, літературознавець Олена Іщенко, збірка якої «Зорію у любов» нещодавно вийшла у світ, є редактором збірки В. Мартишка.

Вечір не обмежував себе тематикою: це була і війна, і дружба, і любов, і родина. Поет вкотре довів, що його тексти світлі та щирі, теплі та ліричні, сповнені родинного й людського тепла.

Інф. «ТС»

Share Button