4 грудня у Любарцях обиратимуть нового сільського голову

У першу неділю грудня жителі Любарець і Тарасівки обиратимуть нового сільського голову. Право голосу, за попередніми даними, мають 1669 осіб. Неофіційні результати очікують уже в неділю ввечері. Офіційно ж ім’я новообраного сільського голови озвучать 5 грудня. Щоправда, у свої права сільський голова вступить лише після проведення сесії та складання присяги.

Виборчий процес організовано, влада – не втручається

Як повідомив заступник голови Бориспільської районної ради Іван Недогибченко, виборчий процес у Любарцях організовано, дільниці – сформовано.

«Є шість кандидатів, люди зроблять свій вибір 4 грудня. Контролюватимуть процес офіційні спостерігачі. Влада – не втручається», — наголосив І. Недогибченко.

У Бориспільській районній раді сподіваються, що новообраний Любарецький сільський голова, перш за все, буде патріотом свого села.

«Це має бути людина з певним життєвим та управлінським досвідом. Очолювати громаду не так вже й легко, адже кожен чекає від сільського голови дій на поліпшення стану справ як у соціальній, та і бюджетній сфері. Тим паче, на часі об’єднання громад», — додав І. Недогибченко.

Секретар дільничної комісії № 320161 с. Любарці Галина Шишкова:

— Наша дільниця працюватиме у шкільному фойє. Урни вже готові, кабінки встановимо у п’ятницю, після уроків. Дільниця розпочне роботу о 8.00 і завершить о 20.00. За попередніми списками, кількість виборців становить 1583 особи. Уже подано 15 заяв про голосування вдома. Зважаючи на те, що подібні заяви дільнична комісія може приймати до п’ятниці, кількість тих, хто голосуватиме вдома, може збільшитися. Опрацювати бюлетені плануємо до 22.00 або ж, у крайньому разі, до 23.00.

Секретар дільничної комісії № 320162 с. Тарасівка Вікторія Філенко:

— За наявними списками на нашій дільниці голосуватиме 86 осіб. Станом на середу 30 листопада подано одну заяву про голосування вдома.

До виборів усе готово – і кабінки, і урни. Чекатимемо неділі.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

Share Button