55 РОКІВ БЕЗМЕЖНОЇ ЛЮБОВІ ДО МУЗИКИ

55-річчя дитячої музичної школи святкували гучно: з насиченою  концертною програмою, подарунками та привітаннями. 18 листопада на адресу закладу надійшло багато теплих слів — від Москви до Борисполя.

Бувають такі моменти, коли міський будинок культури стає… гумовим.  Це та ж сама «Випускниця-чарівниця», святкування 8 Березня… і поважний ювілей наймузичнішого закладу міста.

Перший номер «Школа музична» (сл. В. Дігтяр та муз. С. Сокура) у виконанні хору учнів старших класів «Фантазія»  (керівник – Наталія Процька) та солістів Альони Журавської, Геннадія Юденка, Марії Лухтай та Єлизавети Мул задав творчого тону наступним 24… І хоча програма передбачала чіткий хід концерту, бажання привітати заклад зі святом внесло свої корективи.

Міський голова Анатолій Федорчук подякував творчому колективу за безмежну любов до музики, донесення її до дітей, завдяки чому заклад є одним із кращих в області. Потім відбулося вручення диплому з нагоди ювілею та за високу професійну майстерність і музичних інструментів на загальну суму 74 тис. 989 грн. До всього – солодкий торт у вигляді фортепіано. До слів привітань долучилася і керуюча справами виконкому Людмила Передерей.

Подяки виконавчого комітету Бориспільської міської ради, Грамоти Управління культури, національностей та релігій КОДА, Подяки управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради та Подяки від закладу вручили за сумлінне виконання професійних обов’язків і любов до музики викладачам та працівникам школи.

На адресу музичної школи надійшли вітальні телеграми від народного депутата України Сергія Міщенка та Ніни Курилової, яка свого часу очолювала заклад, а нині проживає у Москві.

Директор закладу Надія Ганудельова «повела» присутніх сторінками історії закладу, побажала колегам миру і злагоди, здоров’я, вогника музики і любові в серці.

Зі сцени лунали привітання від людей, життєвий шлях яких був пов’язаний з Бориспільською дитячою музичною школою. Це заслужений працівник культури України Олександр Шаліт, Надія Коломієць, яка 28 років керувала музичною школою на посаді начальника відділу культури, директор і заступник Щасливської дитячої музичної школи Лаврін Захарченко та Тетяна Мільченко, директор Міжнародної музичної школи «Jamaha» в м. Києві Наталія Толмачова і солістка академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України Юлія Мартинова.

Зі святом музичну школу привітав один із меценатів, депутат міської ради Валерій Мартишко, директор БДЮТ Наталія Тименко та начальник управління культури, молоді та спорту Наталія Погребна.

Учні і викладачі школи влаштували присутнім справжній мистецький бум. До уваги — палітра ледь не всіх музичних інструментів, гри на яких навчають кваліфіковані спеціалісти, композиції, які встигли запам’ятатися журі на міжнародних та всеукраїнських конкурсах, і найголовніше – душа.

У перерві між номерами ведучі вечора – шоумен Валентин Шуткевич і головний спеціаліст управління культури, молоді та спорту Наталія Бондаренко — провели музичну вікторину на знання теоретичних азів музики. Переможці отримували квитки на вистави «Снігова королева» та «Вечори на хуторі біля Диканьки», які стартуватимуть у міському будинку культури вже у грудні.

Завершувався захід символічно – «Молитвою за Україну».

Вікторія Білецька, вихованка гуртка «Слово» при БДЮТ

Share Button