КОЛЕГІЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ: АКЦЕНТ НА ЕФЕКТИВНОСТІ

У понеділок, 21 листопада, у черговій колегії районної держадміністрації взяли участь голова РДА Дмитро Воронін, голова райради Владислав Байчас та їх заступники, керівники установ, управлінь, відділів, служб, секторів, територіальних органів влади, правоохоронних, медичних структур і сільські голови.

Хвилиною мовчання учасники засідання вшанували пам’ять полеглих героїв під час Революції Гідності 2013-2014 років,  Помаранчевої Революції 2005-2006 років, Антитерористичної операції на сході України.

Далі перейшли до приємного моменту: очільники району привітали з 70-річним ювілеєм Почесного громадянина Бориспільського району, голову громадської ради, екс-голову райдержадміністрації Михайла Музику, вручили ювіляру .. квіти та сувенірний годинник.

Переваги служба за контрактом

Д. Воронін поінформував про перебіг призову на строкову військову службу. За його словами, за результатами призовної кампанії Бориспільський район продемонстрував майже 100% виконання плану. Водночас голова РДА звернув увагу на необхідність популяризації контрактної армії. Київська обласна держадміністрації ініціювала надання одноразової матеріальної допомоги у розмірі 10 тис. грн воїнам, які побажають укласти контракт.

Кошти на капітальний ремонт об’єктів соцсфери

Начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Наталія Паніна зупинилася на доповненнях до «Програми соціально-економічного розвитку Бориспільського району на 2016 рік» у частині будівництва, капітального ремонту об’єктів соціальної сфери. За її даними, передбачається виділення коштів на поточний ремонт коридорів між спортзалом та їдальнею Ревнівської школи – 75 тис. грн, реконструкцію приміщення шляхом добудови п’яти класів Процівської школи –  408 тис. 200 грн, поточний ремонт приміщень їдальні Сеньківської школи — 99 тис. грн.

Бюджет виконано на 154,4%

Начальник управління фінансів Тамара Матяш повідомила про успішне виконання бюджету за 10 місяців поточного року. До зведеного бюджету району, що включає 20 сільських бюджетів та районний бюджет, надійшло доходів у сумі понад 317,5 млн грн, при плані близько 205 млн грн. Йдеться про перевиконання бюджету більш ніж на 111 млн грн. Виконання бюджету становить 154,4%. Основними бюджетоутворюючими підприємствами району залишаються РПС «Київцентраеро», Украерорух, ДП «Ейвон косметікс юкрейн», СТОВ «Старинська птахофабрика», ТОВ «Амако Україна».

Особлива турбота про ветеранів, малозабезпечених та воїнів АТО

В. о. начальника районного управління соцзахисту Ірина Пушкар наголосила на виконанні районної комплексної Програми «Турбота» на 2016-2020 роки. Протягом 10 місяців поточного року 465 особам (інвалідам, ветеранам війни, малозабезпеченим громадянам) надано матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету на суму 1 млн 159 тис. 800 грн, в тому числі 329 тис. грн – 136 учасникам АТО та членам їх сім’ЕЙ.  Відповідно до  Закону України «Про державну соціальну допомогу сім’ям з дітьми» допомогу призначено 4 тис. 180 сім’ям на суму 51 млн 390 тис. грн.

На особливому контролі — сім’ї воїнів, учасників АТО. Завдяки спільним зусиллям служб у справах дітей та сім’ї Бориспільської районної та Київської обласної державних адміністрацій у 2015 році отримали квартири дві сім’ї загиблих учасників АТО, сім’я пораненого. У 2016 році підготовлено та передано до служби у справах дітей КОДА пакети документів на отримання житла іншим сім’ям загиблих. Окрім того, сім’ям учасників АТО надається матеріальна допомога. Про це інформувала в. о.начальника служби у справах дітей та сім’ї Людмила Корніяка.

Зменшився рівень безробіття

В. о. директора Бориспільського міськрайонного центру зайнятості Євген Самойленко зауважив, що на Бориспільщині суттєво зменшився рівень безробіття. За його словами,  якщо торік на одну вакансію було 10 претендентів, то цьогоріч — двоє. За 10 місяців 2016 року вдалося працевлаштувати 555 осіб — мешканців міста та району. 6 із них — учасники АТО. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, кількість безробітних у місті та районі зменшилася на 755 осіб.

Олександра Шостак, прес-секретар Бориспільської РДА

Share Button