Справи комунальні

Ремонт доріг поновлять з потеплінням

Як повідомив А. Федорчук, через негоду в місті тимчасово призупинили роботи з асфальтування доріг. Хоча комунальники продовжували ремонтувати дороги до останнього, все ж освоїти всі кошти не встигли. Тільки-но погода дозволить, роботи продовжать.

Протистояння за сміття триває

Чергова хвиля обурення діяльністю ТОВ «Еко-сервіс» (сміттєвий полігон), що віднедавна сколихнула громадськість, дала деякі результати. За словами А. Федорчука, 14 листопада у Київській ОДА відбулося засідання за участі першого заступника Бориспільського міського голови Миколи Корнійчука та представників облдержадміністрації, де розглядалося питання щодо припинення функціонування підприємства.

У свою чергу, міський голова закликав бориспільців ставитися до проблеми конструктивно: «Заборонити чи закрити ми, звичайно, можемо, але куди нам тоді дівати наше сміття? Багато активістів апелюють до сміттєспалювального заводу «Енергія», та ніхто не враховує, що там вартість вивезення однієї тонни відходів коштує 87 грн, тоді як в «Еко-сервіс» наше сміття приймають по 5,1 грн за тонну. Якщо утилізуватимемо відходи на «Енергію», доведеться збільшувати і тарифи на вивезення сміття у 13-14 разів». Єдиним правильним рішенням є будівництво власного сміттєпереробного заводу. Над цим питанням уже працюють.

Хто заплатить за світлофор?

Минулого тижня на перехресті вулиць Київський Шлях – Глибоцька збито світлофор. За словами начальника ГУ ЖКГ Володимира Аврамчука, на складі КП «ВУКГ» знайшлися необхідні деталі для його ремонту, тому вже за два дні роботу світлофора відновили.

Як розповіли в управлінні патрульної поліції м. Бориспіль, аварія сталася з вини водія вантажівки. Особу порушника встановлено. Наразі справу передано до суду.

Керівництво міста сподівається, що завдану місту шкоду порушник компенсує. Вимагати цього готові навіть у судовому порядку.

Ольга РОГАЧ, «ТС»

Share Button