ВІДКРИТО ДРУГУ ЧЕРГУ СКЛАДІВ «ХФК БІОКОН»

15 листопада відбулося урочисте відкриття нової черги складських приміщень класу А+  площею понад 15 тис. 600 м2 компанії ТОВ «ХФК Біокон», що знаходиться в с. Велика Олександрівка на автодорозі Бровари-Бориспіль. Делегацію Бориспільщини представляли голова районної держадміністрації Дмитро Воронін, його перший заступник Володимир Солдатенко, заступник голови Великоолександрівської сільської ради Любов Власкова.

Під час екскурсії присутні ознайомилися з новітніми енергоефективними технологіями, що використовувалися при будівництві складу, також відбувся обмін досвідом та налагодження партнерських відносин між постачальниками — лідерами фармацевтичного ринку України.

Д. Воронін висловив щиру вдячність президенту ТОВ «ХФК Біокон» Олександру Яворському за особистий вагомий внесок у розвиток соціально-економічної галузі району та запевнив у всебічній підтримці з боку держави: «Завдяки вашій роботі район отримує 60% доходу з фізичних осіб. За ці кошти ми маємо змогу наповнювати державний бюджет та розвивати місцеву соціальну інфраструктуру». За словами очільника, вперше за останні роки розбудовуватиметься школа у Горі, дитсадки в Гнідині та Сошникові, споруджуються нові спортивні майданчики.

О. Яворський, у свою чергу, наголосив, що, будучи стратегічним інвестором, компанія реалізує основну мету — сприяти належному, екологічно безпечному та економічно доступному збереженню лікарських препаратів, вакцин, виробів медичного призначення та інших фармацевтичних продуктів, які споживає та використовує населення України.

При будівництві другої черги логістичного комплексу використано матеріали з підвищеним рівнем енергоефективності, встановлено теплові насоси, LED-освітлення, сучасні біологічні очисні споруди та багато іншого, що робить новий складський комплекс унікальним в Україні.

Варто також зауважити, що «ХФК Біокон» надає потужну волонтерську допомогу українським військовослужбовцям. Зокрема, за останні 12 місяців підприємство спільно з Благодійним фондом «Фармварти» передало в зону АТО медичних препаратів на суму понад 30 млн грн.

Довідково. Компанію ТОВ «Біокон» засновано в 1998 році, сьогодні вона є безперечним лідером серед логістичних операторів для фармацевтичного сектору. Послуги надаються на базі більше 45 тис. м2 власних спеціалізованих площ, що відповідають повному набору європейських вимог до фармацевтичних складів та правилам збереження фармацевтичної продукції. На території комплексу розміщена Зона постійного митного контролю та Вантажний митний комплекс, який включає підрозділи митного оформлення Київської митниці та Державної фіскальної служби України. Також функціонує Обласна лабораторія з контролю якості лікарських препаратів, до складу якої входять фізико-хімічний та мікробіологічний підрозділи.

За даними офіційного веб-сайту Бориспільської РДА http://raybori.gov.ua/

Share Button