Утеплення шкіл триває

У ЗОШ № 6 триває утеплення зовнішніх стін та цоколя будівлі школи. Роботи виконують працівники ПрАТ «БКБМ» (керівник Ігор Шалімов). Як розповіла директор школи Віра Мазура, якістю роботи вона цілком задоволена. Коли розпочинали працювати над утепленням зовнішніх стін, І. Шалімов особисто приїхав і все ретельно оглянув, і нині час від часу навідується з контрольними перевірками. Утеплення на стадії завершення, тож уже зараз видно, наскільки поліпшився естетичний вигляд навчального закладу.

Також, за словами директора, у школі завершується довгоочікуваний поточний ремонт кабінету іноземних мов, який виконує ПрАТ «Агробудмеханізація» (голова правління Володимир Шалімов). «Усе виконано професійно, зі смаком підібрано кольори стін і підлоги, — не натішиться Віра Іванівна. – Тож щиро дякуємо обом керівникам за відповідально організовану роботу».

Як повідомила В. Мазура, на утеплення школи виділено з міського бюджету 1,5 млн грн, водночас у рамках осіннього капремонту замінено близько 80-ти вікон і триває заміна всіх дверей, що виходять назовні. На ремонт кабінету англійської мови виділено 46 тис. грн. на придбання енергозберігаючих світильників у коридорах — 14 тис. 981 грн.

Інф. «ТС»

Share Button