Бориспільський район: незаконне сміттєзвалище і 76 млн грн збитків

Прокуратурою Київської області повідомлено про підозру директору підприємства, який, використовуючи земельну ділянку як сміттєзвалище, спричинив збитки у розмірі понад 76 млн грн. Про це повідомили у прес-службі прокуратури.

За повідомленням прокуратури, директор одного з підприємств Бориспільського району з 2013 року по нинішній час, неналежно виконуючи свої службові обов’язки, використовував земельну ділянку площею понад 6 га як полігон твердих побутових відходів. Втім, ця земля належить на праві власності місцевій жительці.

Згідно з проведеними судовими експертизами встановлено, що шкода, завдана підприємством у результаті засмічення земельної ділянки твердими побутовими відходами, становить понад 76 млн грн.

Зважаючи на спричинені наслідки охоронюваним державним та громадським інтересам, прокуратурою Київської області повідомлено про підозру директору вказаного підприємства у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) КК України. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

За вчинене кримінальне правопорушення підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Досудове розслідування триває.

Share Button