ДОПОМОГА ЦІНОЮ У МРІЮ

Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України активісти ГО «Асоціація учасників АТО Бориспільщини» та ГФ «Сектор Безпеки» побували у ЗОШ № 6 на заході, присвяченому святу і презентації шкільного фільму про волонтерську діяльність. Учні школи постійно беруть активну участь у збиранні допомоги для наших побратимів, тому оминути цю подію ми не могли.

Також хотіли висловити подяку учню школи Кирилу Хорошуну. Цей маленький за віком патріот зробив великий вчинок, що став прикладом навіть для дорослих. Маючи свою, нехай дитячу, мрію – придбати смартфон, він завзято йшов до неї, довго збираючи кошти. Але коли у наш спільний дім прийшла війна, він попросив маму всі зібрані гроші передати волонтерам для закупівлі необхідних нашим воїнам речей.

Дізнавшись про вчинок хлопця, ми подарували йому його мрію: під час  урочистого заходу вручили Кирилу подяку і смартфон.

Цей дитячий порив дав привід укотре зрозуміти: наша боротьба недаремна, ми обов’язкового переможемо.

ГО «Асоціація учасників АТО Бориспільщини»

 

Шановні бориспільці та підприємці міста!

Громадська організація «Асоціація учасників АТО Бориспільщини» повідомляє, що в офісі організації відкрито пункт прийому благодійної допомоги для бійців, які ведуть бойові дії на сході України. Всю зібрану допомогу буде направлено безпосередньо на передову.

Небайдужих громадян чекаємо за адресою: вул. Європейська,  4 з 10-00 до 16-00. Телефони для довідок: 050-410-54-04 та 067-657-06-77.

Share Button