За сприяння Сергія Міщенка майже 5 млн грн з держбюджету на ремонт доріг

За сприяння народного депутата України Сергія Міщенка у співпраці з Кабінетом міністрів місцеві бюджети Бориспільського району отримали субвенції з державного бюджету на ремонт доріг.

Відповідно до постанови № 395 Кабінету міністрів України від 24 червня 2016 р. дороги Бориспільського району, які потребували ремонту, потрапили до переліку об’єктів, що фінансуються у 2016 році за рахунок субвенції з державного бюджету.

У липні район отримав субвенцію на соціально-економічний розвиток регіонів у сумі 4 млн 730 тис. грн. Оскільки не було чіткого розмежування цієї субвенції, то лише нині, на черговій сесії районної ради, з’явилася можливість проголосувати й спрямувати ці кошти до бюджету з подальшим направленням їх на сільські ради для ремонту доріг: на вул. Бориспільська у Горі – 660 тис. 242 грн; на вул. Незалежності в с. Лебедин,– 1 млн 157 тис. 154 грн; на вул. Зелений гай у с. Сошників,– 637 тис. 690 грн; на вул. Калинова в с. Рогозів – 1 млн 225 тис. 158 грн та вул. Садова в с. Вишеньки – 1 млн 49 тис. 756 грн. На сільських сесіях прийняли ці кошти до своїх бюджетів і до кінця року мають освоїти.

Сільські голови дякують С. Міщенку, який тримав під контролем та особисто лобіював і відстоював на всіх рівнях виділення коштів для об’єктів свого виборчого округу.

Share Button