Справи комунальні

Тарифи підвищено й вимоги до якості послуг теж

Міський голова Анатолій Федорчук закликав комунальні служби реагувати на звернення жителів «по-людськи», оскільки тарифи зросли і вимоги до послуг теж.

«Ви живете за рахунок тих коштів, які люди сплачують за обслуговування будинку», – нагадав очільник міста працівникам комунальних служб і додав, що вони мають максимально ефективно реагувати на звернення громадян.

Опалювальний сезон із затримкою

Незважаючи на перші холоди, станом на 17 жовтня не в усіх будинках та підприємствах було тепло. Так, без опалення залишилися управління ДСНС, два ОСББ, музей і гуртожиток.

Як повідомив перший заступник міського голови Микола Корнійчук, будівлі залишилися без тепла, оскільки КПТМ «Бориспільтепломережа» не отримала від них заявки на початок опалювального сезону. Станом на 17 жовтня без опалення залишалися будинки на вул. Шевченка, 20, Київський Шлях, 3/5, Радгоспна, 4, Ясна, 10 і Київський Шлях, 16.

Опалювальний сезон не розпочався вчасно й для ДАП «Україна», де виникли технічні проблеми, а також Державного історичного музею – через порив теплотраси.

Діти в «Берегині» мало не залишилися без полуденку

Через відключення світла вихованці дитячого садка «Берегиня» мало не залишилися без полуденку. Про це повідомила начальник управління освіти і науки Тетяна Чернойван.

«Світло у «Берегині» відключили в обідню пору. Добре, що до цього часу обід уже встигли приготувати. Проте дітей потрібно було ще нагодувати полуденком. Страви, передбачені в меню, потребували приготування», — зауважила Т. Чернойван.

Ситуацію все ж вдалося врегулювати: саме того дня привезли ряжанку, тож дітей нагодували. Проте світла у садочку не було до 17.00.

Беручи до уваги цей випадок, Т. Чернойван закликала керівництво Бориспільського РП попереджати про відключення, аби освітні заклади або управління освіти мали змогу вжити необхідні заходи.

Власник квартири на Глібова залишив без тепла танцювальні класи

Танцювальні класи на вул.  Глібова залишилися без тепла, оскільки один із мешканців будинку переробив систему опалення. А тому, хто намагатиметься потрапити до його квартири, він погрожував розправою.

Як повідомив М. Корнійчук, власник квартири на третьому поверсі встановив трикодовий кран, і таким чином без тепла залишилися не лише приміщення, де займаються діти, а й інші квартири.

У свою чергу, керівник КП «ЖРЕУ» Іван Хворостянка повідомив, що власник не тільки не впускає до квартири, а ще й погрожує зарубати того, хто спробує потрапити до його помешкання.

М. Корнійчук запропонував вирішувати це питання, залучивши дільничного та поліцію.

Тоня ТуМАНОВА, «ТС»

Share Button