ОБГОВОРЮВАЛИ НА ПЛАНОВІЙ НАРАДІ У РАЙОНІ

Тепло до соціальних об’єктів «подали» у понеділок

Заступник голови РДА Роман Шуменко повідомив, що опалювальний сезон у районі розпочався з 10 жовтня. За його словами, в понеділок запущено ті котельні, які забезпечують теплом дитячі садки, школи, заклади охорони здоров’я. Відповідно до розпорядження голови РДА 15 жовтня мають подати опалення до інших об’єктів у населених пунктах району.

Регіональний директор ТОВ «УкртеплоКиїв» Микола Кононенко поінформував, що станом на 7 жовтня підготовлено 19 пелетних котелень й отримано акти готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період 2016-2017 років, що становить 100% плану. Також підприємство для пуску котелень заготовило 239 кубометрів дров і75 тонн пелетів.

Довідково. ТОВ «УкртеплоКиїв» надає послуги теплопостачання об’єктам соціальної сфери у 19 населених пунктах району, а саме: Великій Олександрівці, Вишеньках, Воронькові, Гнідині, Головурові, Глибокому, Дударкові, Іванкові, Кучакові, Лебедині, Любарцях, Мирному, Петропавлівському, Пролісках, Рогозові, Ревному, Сеньківці, Старому, Щасливому. Охоплює 16 шкіл, 13 дитячих садків, 3 медичні заклади.

Планування територій — крок до реформи

Заступник директора з наукової роботи ДП «УкрНДПІцивільбуд» Тетяна Криштоп акцентувала увагу сільських голів на необхідності планування території: «Містобудівна документація — шлях до реалізації реформи місцевого самоврядування. Відповідно до прийнятих рішеннях має бути прогнозування розвитку територій, обгрунтування розподілу земель за цільовим призначенням, визначення та раціональне розташування зон житлової та громадської забудови, виробничих, рекреаційних, природоохоронних, історико-культурних зон та об’єктів, розвиток інженерно-транспортної інфраструктури».  Для прикладу Т. Криштоп навела схеми планування територій інших районів України з врахуванням державних, приватних та громадських інтересів.

Враховуватимуть думку громади

Заступник голови районної ради Іван Недогибченко наголосив, що на сьогодні Київська обласна рада на чолі з Ганною Стариковою не затвердила Перспективний план  формування територіальних громад без врахування громадської думки. За словами Г. Старикової, «якщо населений пункт не підтримує план, наданий Київською облдержадміністрацією, ми в жодному разі не розглядатимемо й не затверджуватимемо його на сесії»

Розпочався осінній призов на строкову службу

На нараді військовий комісар Бориспільського об’єднаного міського військового комісаріату Анатолій Стуженко повідомив про початок осіннього призову на строкову військову службу громадян віком від 20 до 27 років і вкотре наголосив, що призовників не відправлятимуть у зону АТО.

Селяни скаржаться на відключення світла

У зв’язку з численними скаргами на періодичні відключення світла та відсутність телефонного зв’язку з керівництвом Бориспільського РП ПрАТ «Київобленерго» сільські голови порушили питання про необхідність поліпшити співпрацю.

За матеріалами веб-сайту Бориспільської районної державної адміністрації (http://raybori.gov.ua/)

Share Button