ЗМАГАННЯ МІЖ ТУРИСТАМИ

Всесвітній День туризму у Борисполі відзначили з азартом. Змагання на першість міста зібрало учнів загальноосвітніх шкіл 27 вересня на озері Олесницьке. Серед гостей — заступник міського голови Людмила Пасенко, заступник начальника управління освіти і науки Володимир Письменний, начальник управління культури, молоді та спорту Наталія Погребна, депутат міської ради Ярослав Годунок та директор мотузкового парку «Тарзан» Андрій Хоменко.

Л. Пасенко привітала усіх зі святом і наголосила: «Тут зібралися всі, хто хоче пізнати Україну шляхом подорожей, мандрівок, туристичних походів». Водночас розповіла про своє повернення з наради, яка відбулася в КОДА, де підбили підсумки оздоровчо-відпочинкової кампанії у літній період: «У тому, що місто Бориспіль посіло почесне II місце, є велика заслуга нашого Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, який не лише для своїх вихованців, а й школярів організовує походи».

Депутат міської ради Ярослав Годунок передав учасникам вітання від хлопців, які боронять нашу Батьківщину, порадив краще пізнавати її.

А. Хоменко наголосив, що туризм виховує патріотичний дух, і побажав юним спортсменах перемог на рівні області та України. До речі, саме від дирекції мотузкового парку «Тарзан» туристи отримали у подарунок нові мотузки і призовий фонд змагань – квитки на один з найпопулярніших у місті атракціонів.

Директор Бориспільського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Тетяна Рахуба благословила усіх у добру путь, і змагання розпочалися.  Пішохідний, велосипедний, водний туризм… На школярів чекали далеко не дитячі випробування.

У своїй віковій категорії учасники «Смуги перешкод» долали переправу по мотузці з перилами, навісну переправу через річку, підйом по схилу, рух по жердині, траверс схилу, вертикальний маятник. На фігурному володінні велосипедом на туристів чекала вісімка, колія, щілина, гойдалка, змійка, ворота, стоп-лінія. Водний туризм передбачав коротку гонку «Спринт» за заданим напрямком із відведеним контрольним часом.

За результатами усіх етапів перемогу здобула ЗОШ № 3, срібло – НВК «Гімназія «Перспектива», бронзу – НВК «СШ № 5 ім. Костянтина Могилка».

Інф. «ТС»

Share Button