Бориспільці підкорили український Еверест…

«Висоту в 2061 метр взято», — написала на своїй сторінці у Facebook заступник міського голови Людмила Пасенко.

Український Еверест працівники міської ради підкорили разом із бориспільськими туристами 24 вересня.

«Враження просто незабутні, рекомендуємо всім, хто ще не зібрався із силою та духом, все ж таки піднятись на Говерлу», — сказала Л. Пасенко, і додала, що їм пощастило із погодою: «Ми мали змогу побувати у трьох порах року: для нас повторились літо та осінь, а ще вдалося побачити справжню зиму, адже вершина Говерли вже вкрита снігом».

…І показали справжнє обличчя міста

Селфі, паті й багато-багато Борисполя. Молодіжний парламент спільно із Фестклабом вирішили показати справжнє обличчя міста і влаштували фотоконкурс. Одна з обов’язкових умов – на світлині мала бути якась впізнавана місцина Борисполя. Нагороджували за найкращі знімки коштами та справжнім паті у Dr.Pub.

Як розповіла одна з організаторів та член Молодіжного парламенту Анастасія Гаспарян, у конкурсі взяло участь понад 30 осіб: «Більшість фотографувалися саме в центрі, улюблене місце, судячи з усього – фонтан і парк».

Селфі-переможці обирали за художністю, оригінальністю, окрім того, були категорії «родинне фото» та «фото закоханої пари». Спеціальну номінацію підготував Фестклаб –« найбільш європейське фото».

«Спонсорами нашого заходу виступили Євген Боженко, Ігор Євтушенко, Борис Шапіро та «Корлеоне», а для гостей на вечірці виступив Dj Voron», — додала А. Гаспарян. За її словами, Молодіжний парламент планує і надалі проводити подібні конкурси і сподівається, що бориспільці підтримають їх і зроблять не один десяток світлин зі своїм улюбленим містом

 Інф. «ТС»

Share Button