Призначили начальника місцевого відділу поліції  та провели прийом громадян

22 вересня у Борисполі з робочим візитом побував т. в .о. начальника Головного Управління Національної поліції України в Київській області Дмитро Ценов. У рамках зустрічі відбувся діалог із керівництвом, прийом громадян та призначення начальника місцевого відділу поліції Андрія Гудіму.

У зустрічі взяли участь заступник начальника ГУ НПУ в Київській області Роман Козьяков, начальник патрульної поліції м. Бориспіль Майя Бреславська, міський голова Анатолій Федорчук, заступник голови райдержадміністрації Роман Шуменко, керуюча справа міськвиконкому Людмила Передерей.

В актовій залі відділу поліції за участі особового складу було оголошено про офіційне призначення Андрія Гудіми начальником Бориспільського відділу поліції ГУНПУ в Київській області. Керівники міста і району  подякували А. Гудімі за сумлінну службу у забезпечення громадського правопорядку на Бориспільщині.

Для довідки. Народився Андрій Гудіма 29 квітня 1981 року. Вищу юридичну освіту здобув у Національній Академії МВС України, за фахом «правознавець». У правоохоронних структурах служить з 1998 року. Раніше обіймав посаду заступника начальника Бориспільського відділу поліції ГУНПУ.

У рамках зустрічі керівництво поліції та влади обговорили важливість реформ в рамках чинного законодавства, проведення конкурсів на вакантні посади, профілактику крадіжок, грабежів та вуличної злочинності. А. Федорчук порушив питання щодо наповнення міського бюджету коштами від штрафів за порушення правил дорожнього руху. Р. Шуменко запропонував розширити маршрут патрулювання в населених пунктах району. Керівництво області, у свою чергу, обіцяло сприяти у розв’язанні питань та акцентувало увагу на тісній співпраці з громадськістю.

Цього ж дня відбувся прийом громадян. Жителі Бориспільщини мали змогу поставити  запитання керівництву області, отримавши вичерпні відповіді.

Олександра Шостак, прес-секретар Бориспільської РДА

Share Button