ДОРОГИ БОРИСПІЛЬЩИНИ РЕМОНТУЮТЬ У БОРГ

Про стан доріг державного значення загального користування у районі та підготовку їх до експлуатації у осінньо-зимовий період інформував генеральний директор ПрАТ «Комунтранс» Олексій Глушко.

«Річний план фінансування, розрахований на основі «Методики визначення обсягу фінансування будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг», становить 30,296 млн грн на Бориспільський і Броварський райони. Проте його було зменшено до 8,023 млн грн, — наголосив доповідач. — Після неодноразових звернень з проханням збільшити суму видатків на утримання доріг цих районів 24 червня було підписано договори щодо повернення до початкового рівня фінансування. Але вже 8 серпня Служба автомобільних доріг зменшила суму до 17,33 млн грн».

Окрім того, Службою автомобільних доріг у Київській області направлено лист до «Комунтрансу»  про призупинення з 1 вересня будь-яких видів робіт, в т. ч. ямкового ремонту.

О. Глушко додав, що станом на 6 червня цього року працівники «Комунтрансу» виконали робіт на суму близько 7 млн грн. Ці роботи й досі не оплачено Службою автомобільних доріг. Незважаючи на це, ПрАТ «Комунтранс» намагається дотримуватися  договірних зобов’язань і виконує роботи за рахунок власних обігових коштів.

Ямковий ремонт виконано на складних ділянках доріг Бориспіль–Дударків–Рогозів, Любарці–Старе, Головурів–Бориспіль і триває на автодорогах Бориспіль–Дударків–Бзів (з подальшим виконанням робіт до с. Займище) та Любарці–Старе .

Станом на 19 вересня ПрАТ «Комунтранс» освоєно 15,3 млн грн, із них 7,5 млн грн – на ремонт доріг Бориспільського району.

Погоджено поновлення розмітки пішохідних переходів біля шкіл та навчальних закладів у населених пунктах району. Роботи тривають і завершаться найближчим часом за сприятливих погодних умов.

Підприємство також виконує підготовку виробничих баз і здійснює заготівлю протиожеледних матеріалів.

Олександра Шостак, прес-секретар Бориспільської ОДА

На фото: дорога на Вороньків

Share Button