Обговорювали на апаратній нараді в РДА

Найбільше злочинів вчиняється вночі

Т. в. о. начальника Бориспільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Гудіма поінформував, що основна кількість злочинів вчиняються темної пори доби та в нічний час. Насамперед, йдеться про крадіжки. Протягом 2016 року зареєстровано 262 крадіжки приватної власності, з яких розкрито 32 (12,2%.). Найбільше постраждали мешканці сіл Гора, Вишеньки, В. Олександрівка, Гнідин, Проців, Дударків, Іванків, Любарці, Петровське, Проліски, Сулимівка, Щасливе, Чубинське. Окрім цього, за 8 місяців 2016 р. зареєстровано 10 грабежів, із них розкрито 3 (30%). Найбільше вчинено грабежів у Гнідині, Щасливому, Городищі та Іванкові. За скоєння правопорушень на території району до адміністративної відповідальності притягнуто 426 осіб.

З метою стабілізації оперативної обстановки, недопущення росту злочинності проводилися комплексні оперативно-профілактичні операції «Розшук», «Автомобіль», «Зброя-вибухівка», «Нагляд», «Візит», «Канікули», «Літо-2016», «Урок», «Мак» та місячник добровільної здачі зброї.

План призову на військову службу район виконує

Заступник військового комісара Бориспільського ОМВК Андрій Зарубін інформував про проведення призову на строкову та контрактну військову службу та озвучив цифри: «План призову на строкову військову службу 41 особа, з них по району — 20.  Призвано 9, що становить 40%. Щодо контрактної служби, оформлено 34 особи. Це більше 50% від запланованого». Водночас він додав, що спостерігається низька явка серед строковиків. Офіційно призовна кампанія в Київській області стартує 1 жовтня.

Голова районної держадміністрації Дмитро Воронін наголосив, що питання військової служби перебуватиме під контролем державних органів влади доти, поки триватимуть бойові дії на сході України, і звернувся до сільських голів з проханням співпрацювати з військкоматом. Також Д. Воронін акцентував увагу на показниках плану, що надає міськрайонний військкомат, зауваживши, що район минулого місяця був серед кращих в області, головне — щоб цифри відповідали дійсності.

 Питання інші, але не менш важливі

Д. Воронін наголосив на важливості співпраці з поліцією, військкоматом та дорожніми службами. Не менш важливим питанням він також назвав торгівлю алкогольними напоями в населених пунктах району, що повинна здійснюватися в рамках чинного законодавства.

Серед інших питань обговорили роботу Бориспільського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго», хоча керівник Роман Гамениця на нараду не з’явився. Голова РДА доручив керівнику апарату запросити його офіційним листом.

Олександра Шостак, прес-секретар Бориспільської РДА

Share Button