Обговорювали на плановій нараді у місті

Через проект – до реальної картини здобутків

Взяти участь в одному з проектів зі статистичної звітності Борисполю допомогла Асоціація міст України. Про це інформувала на понеділковій нараді керуюча справами міськвиконкому Людмила Передерей. Участь у проекті добровільна, але дає змогу відстежити  реальну картину здобутків міста й порівняти напрацювання з іншими містами держави, в тому числі й містами-мільйонниками. Маючи порівняльний аналіз, можна об’єктивно розробляти програми соціально-економічного розвитку міста, цільові програми, планувати бюджет і, зрештою, зрозуміти, як живе громада. Така програма потрібна й для залучення інвесторів. Ознайомившись з нею, наприклад, можна дізнатися, на що і як саме влада витрачає кошти.

Навіщо це Асоціації  міст? Щоб лобіювати перед урядом інтереси громад.

Освітлення вулиць триває

За минулий тиждень у місті освітлено низку вулиць – Білоозерську, Привокзальну, провулки Свободи та Польовий. Вулицю Привокзальну освітлено в районі нафтобази, тож з нового навчального року учні ЗОШ № 7 та профтехліцеїсти ходитимуть освітленими вулицями. За інформацією першого заступника міського голови Микола Корнійчука, за поточний рік освітлено 32 вулиці.

У місті світлофорів додалося

Минулого тижня запущено світлофорний об’єкт на розі вулиць Лютнева – Головатого – Толстого.  До 1 вересня планують встановити світлофор на вул. Каховська – Київський Шлях.

Каховську заасфальтують

Понад 1 млн грн виділено з бюджету на асфальтування вул. Каховська.

З 22 по 31 серпня триватимуть роботи з реконструкції електромереж на вул. Незалежності, Перемоги, Коцюбинського, 8 Березня, пров. Березневий. Також по 31 серпня виконуватимуть роботи на вул. Урицького, Ботанічна, Лісова і пров. Лісовий та розпочнуть реконструкцію електроліній у мікрорайоні Дубечанський.

Щоб Бориспіль не заливало

Як повідомив міський голова Анатолій Федорчук, аби під час сильних дощів вода не заливала проїжджу частину вул. Бежівка і Глибоцька (колишня Котовського), міська влада планує виділити на черговій сесії кошти для підземного буріння стоків, які прокладатимуть спільно з будівельною компанією «Бориспільміськбуд».

Лідія ЗАХАРЧЕНКО, редактор міського радіомовлення

Share Button